Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen mekis menüt ajànlotok...

Milyen mekis menüt ajànlotok egy felnőtt és egy tini részére?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Csirkefalatok menüt.
2021. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Olyat, amit szeretnek, basszus. Milyen buta kérdés már ez? Nekem személy szerint nagyon ízlik a Fox Felix, tesóm viszont utálja a rókagombát. Haverom mindent majonézzel eszik, én inkább ketchupos vagyok.

Nem ismerjük a felnőtt és a kamasz ízlését.

2021. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt ajánlom hogy nézzék meg az étlapot. Ez nem fine dining, hogy külön ajánlgatni kelljen, nincsenek a választékban különleges, sokak számára ismeretlen hozzávalók.

El lehet olvasni hogy melyik menüben mi található, azt meg mindenki tudja hogy mit szeret és mit nem.

2021. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nézd meg az étlapot oszt egyéé valamit bakker. Levegővétel megy egyedül???
2021. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretnek, én nem tudom megmondani, hogy mit szeretnek és mi az amit meg se bírnak enni. Én szeretem a Mcchickent, de van aki meg azt nem szereti. Nekik kell tudniuk, hogy mit szeretnek, aztán egyék azt.
2021. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába ajánlom én a chicken nuggetset vagy a Mcchickent, mert én ezeket szeretem, ha ők nem szeretik a mekis csirkét.
2021. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése, hogy a kérdésre válaszoljak az én kedvenceim a Bigmac, Mcroyale, Mcfarm. Ezeket közepes menüben szoktam kérni, mikor melyiket. 24L

De a filléres ajánlatok közül örök kedvenc a sajtburger és a sima hamburger :)

Desszertek közül mi főként csak Mcfreezet szoktunk, abból is az epres vagy a csokis öntetes a fő kedvenc.

De lehet másnak meg ezek közül nem ízlik valamelyik.

2021. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a Mekiből mindent ajánlok! :)

De ha nekem kell eldönteni, akkor a felnőtt egyen egy Dupla Sajtos McRoyalt, nagy menüben kólával. A tini meg egy nagy Big Mac menüt, kólával vagy egy Sajtburger menüt kólával. Utána jöhet két fagyi, az egyik karamellás legyen a másik epres és mindkettő dupla öntettel. Jó étvágyat! :)

2021. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!