Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudna esetleg valaki ötletet...

Tudna esetleg valaki ötletet adni, hogy honnan tudnék esetleg itthonra bőségtàlat és hidegtàlat rendelni??

Figyelt kérdés

Olyat ami finom és megéri az árát..pár hét és itt az esküvőnk napja és szűk családi körben,de vacsiznànk egyet itthon. Szeretnék rendelni tálakat, de nem találom fel magam egyszerűen. Nem tudom honnan lenne jó.


IX. Budapesten élünk. Köszi ha valaki tud segíteni :)



#Budapest #esküvő #Bőségtàl #Hidegtàl
2021. márc. 26. 21:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszod :) Tudnék honnan rendelni..Arra volnék kíváncsi, hogy honnan éri meg ami finom is. Mivel nem szoktam ételt rendelgetni mert mindig főzök, sütök. Plusz én nem vagyok hús imádó és ezek a tálak arról szólnak. Nem is értem minek magyarázkodom egy ilyen embernek mint te kedves válaszadó. Ha nincs ötleted nyugodtan görgess tovább. Szép éjszakát
2021. márc. 26. 21:42
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

"Tudnék honnan rendelni..Arra volnék kíváncsi, hogy honnan éri meg ami finom is"


Akkor miért nem rendelsz? Nyílván senki nem próbálta végig az összes éttermet, de Te tipikus magyar vagy, aki olcsót, de jót akar. Egyébként van ötletem, Írtam is, Google a barátod. Most tényleg komolyan azt várod, hogy mi mondjuk meg, hogy a Ti esküvőtökre honnan rendeljétek a kaját? Gondolkozzál már? Ha egy ilyen egysezrű dolgot nem tudsz megoldani, mi lesz később akkor a házasságotok alatt?


Köszönöm a lepontozást, pár év múlva majd eszedbe jutok.. És amíg ezt a kérdést Te normális kérdésnek gondolod, addig nem nőttél fel egy házasságra, de azért sok boldogságot! Szép éjszakát!

2021. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Látom valakit jó rég...:) Vezesdd le azt a feszültséget valahogy drága. Értelmezni kéne a szöveget. ötleteket várok.(de nem tőled) Tudod mit jelent? Neked amúgy meg nem mindegy? Komolyan mondom az eszem megáll amikor valakinek nincs jobb dolga csak kötözködni. Én az életemben már nagyon sok mindent letettem az asztalra és minden téren eléggé kiegyensúlyozott vagyok. Hogy más mit gondol, hát a fene egye meg. A lényeg hogy a szerelmem a családom és a barátaim szeretnek meg úgy mindenki aki körbe vesz. Azt hiszem neked eléggé rossz lehet az életed. Sajnálom
2021. márc. 26. 21:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha 9 főre a 100.000 Ft olcsó csak ételre az jó szr :( Én nem mentem az olcsóra eddig csak a minőség érdekelt jó ár arányban..
2021. márc. 26. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

"Én az életemben már nagyon sok mindent letettem az asztalra"


Ja persze. De egy kajarendelés gondot okoz. Na ne nevettessél már...

Mondanám, hogy olvass vissza, de Akkor mégegyszer leírom, mert nem bízom a képességeidben : GOOGLE! Ennyi idő alatt már fel lehetett volna hívni/ E-mailt lehetett volna írni 5-10 étteremnek ami a 9. kerbe van, hidd el, mind nagyon jó étterem velük megdumálni hogy mit szeretnél és még véleményeket is tudsz olvasni róluk, amit vendegek írtak, ott több, hasznosabb választ kapsz arra, hogy megéri e és a minőségre tapasztalatokra is.

De ha ez nem jut el a cseppnyi agyadig, nem tudok segíteni. Segíteni csak azon lehet, aki hagyja, írtam GOOGLE. És még most is velem veszekszel.

A Férjedet ne lova*o**uk meg mi helyetted? Életképtelen vagy és nem fogadod ela segítséget. Vagy mit vársz? Főzzünk mi a lagzidba?

Ne haragudj, de aki egy ilyen egyszerű helyzetben döntésképtelen, az nem vihette túl sokra az életben!

2021. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Akk foleg nezd meg min vmi 4 csillagos étteremben de vaalszd mar ki légyszives te. MOndom google
2021. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
28%
Ez most komoly 😂😂😂😂😂🤣🤣 anyi hülyeséget kérdeznek annyi hülyeséget olvasok most komolyan ezz lenne a kérdés úristen !!!! Hány èves vagy10? Ember rá keresel a googleba nagyon sok éttermet kiad kb fel hivod elöször meg kérdezed van e amiből szeretnèl az esküvödre" aztán össze hason lítod az árakat hogy ebben az étterembe ennyi volt a másik ètterembe meg ennyi az ár. Vagy le irod egy papira hogy meg tud jegyezni ès fel hívsz döbbet ahol a leg jobban kijösz belöle gondolom onnan fogsz rendelni szoval elèg annyit kèrdezned hogy a hidegtál meg stb mennyibe kerül ahol a leg olcsobb mert hogy írtad hogy ahol jobban kijösz az a leg olcsobb. De mind1 a leg olcsobb is lehet a leg finomabb. Nem ez a gáz hanem a ki írásod.
2021. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
23%
Fère olvastam nem az olcsóra hanem a minőségre mèsz akkor forditva kérdezd meg meik étterembe a leg drágám gondolom a minőségre is olyan lessz 🤣🤣🤣🤣
2021. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg szállít-e hozzátok a Fatál Express. Olcsóak, finom a kaja, de oda kell figyelni, mert köret terén nem mindig azt adják amit írnak, vagy amit kérsz.
2021. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!