Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban bírjam...

Mit tegyek hogy jobban bírjam a csípős ételeket? Szeretem a csípőset de nem bírom annyira jól. Lehet tenni valamit? Vagy ez már akkor eldől mikor megszületik valaki hogy mennyire bírja az erőset?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyest genetika, de nagyobb részben nem. Egyszerűen hozzá kell szoktatnod magad és idővel jobban fogod bírni.


A Lidl-ben pont most akciós ez a szósz: [link] de elég gyakran kapható a nyáron, amikor grillszezon van. Különösebben nem finom, csak ecetes, de nincs is undorító, fémes íze, mint a legtöbb jóárasított extraerős szósznak. 400Ft-ot bőven megér, az erő pedig ott van.


Ha közel-keleti vagy ázsiai élelmiszerboltban vagy, vegyél Srirachát is, de kizárólag az eredetit, a Huy Fong gyártmányút egy balra néző kakassal a címkén, ami az USA-ban készül. Van sok német, holland koppintás, amik gyengébbek.

2021. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hozzá lehet szoktatni magadat, de ahhoz rendszeresen kell csípőset enni. nem kell nagy mennyiségben, elég a kicsi, de azt rendszeresen.

itt többet tudhatsz meg: https://www.youtube.com/watch?v=vX8ri6fHfps&ab_channel=AdamR..

2021. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá lehet szokni, ha hozzá akarsz szokni, mert szereted a csípőset.

Nekem van csilicseppem, anno az egy csepptől úgy éreztem, hogy lángol mindenem, még a fenekem is, ma már 8 cseppnél sem érzem a katarzist.

Az más kérdés, hogy ilyen mennyiségben ez már mennyire egészséges?

2021. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!