Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sós, édes vagy savanyú nasikat...

Sós, édes vagy savanyú nasikat preferálod?

Figyelt kérdés
Csak egy mini-véleménykutatás :)

2021. máj. 3. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Sós
Édes
Savanyú
Egyéb (?)
55 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Sós: sós ropi

Édes: Ferro Roche vagy Mon Chéri

Keserű: 81% étcsoki

2021. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
én együtt szeretem leginkább a számba tenni őket, vagy egymás után közvetlenül. Mármint nem mind a hármat, hanem vagy édeset és sósat, vagy édeset és savanyút. Sokkal nagyobb ízélményt adnak, próbáld ki egyszer :)
2021. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
mikor mi, de alapvetően nem vagyok édesszájú
2021. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Na, ezért "imádom" ezt az oldalt. Válaszolok egy kérdésre, amire egyéni választ várnak, erre leszavaznak. WTF? :O
2021. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Változó. Kávé, tea mellé édes -keksz, csoki stb-, de inkább chips vagy esetleg valami tuc kekszhez hasonló, néha pizza, így random, hétvégi délután.
2021. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2 (19:00) válaszán kívül szerintem mindegyik hasznos volt, nekik ment is a felpontozás mert a kérdésre válaszoltak :) mindenki mást is arra kérek, azt nézzék,hogy válasz-e a kérdésre vagy sem...
2021. máj. 3. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos menthetetlenül édesszájú vagyok. Nem bírok meglenni nélküle, frusztrált vagyok, ha nem juthatok édességhez. A chips és ehhez hasonló sós ropogtatnivalókkal nincs bajom, de azok nélkül meg tudok lenni, hogyha eszek elég rendes ételt. Az édességet viszont akkor is kívánom, mikor már jóllaktam sós étellel.
2021. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

7

Mintha magamat olvasnám. Ezért mondom mindig,hogy 2 gyomrom van. Ha jóllakok az ebéddel,akkor is az édes gyomrom üres marad,így még egy kg csokit be tudnék falni.

2021. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

1. sós, 2. (bár ez nem volt benne, de) keserű, 3. édes, 4. savanyú.

Ja, és van egy 5. íz is, nem annyira ismert, de van, a neve umami, és nálam vetekedik a sóssal.

2021. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Kövezzetek meg de mindkettő (ami, kérdező, szerintem az egyébhez beillik válasznak), plusz valami üdítőital. Egy cső Pringles, egy tábla egészmogyorós csoki és mondjuk kóla.

De ha muszáj választani akkor csoki.

2021. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!