Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak szerintem egyre rosszabba...

Csak szerintem egyre rosszabbak a élelmiszerek? egyre inkább

Figyelt kérdés
egyre inkább tapasztalom hogy romlik a minőségük és csodálkoznak az emberek hogy betegek holott ez a legfontosabb a táplálkozás de mint olyan 20-30 évvel ezelőtt sokkal ehetőbb ételek voltak mint a mai világban... a gyorskajáldák meg mérgek szinte sose szerettem egyiket se.

2021. máj. 19. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:
főként itt Magyarországra gondolok.
2021. máj. 19. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, az egészséges kaják meg drágábbak lettek
2021. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én nem érzek különbséget a 20-25 évvel ezelőttiekhez képest. A 30 évesekről nem tudok nyilatkozni, mert 30 éve még csak anyatejet ittam.
2021. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Így van a paradicsom és hasonló termékek víz ízűek,a szörpök agyon cukrozva . Borzasztó amit művelnek,élelmiszer gyanánt .
2021. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
olcsó hideg élelmiszereknél megerősíteni tudom, konkrétan a párizsi és virslifélék hatalmasat romlottak. és a májkrémek is. lassan rontják el, hogy akik folyamatosan eszik ne tűnjön fel, de akinek van egy kis kihagyás bármiből, észreveszi egy év alatt is. és sok mirelit terméket is érint, volt amit évekkel ezelőtt élvezettel ettem, majd a mostanit megkóstolva, ami elvielg ugyanaz, elszörnyedtem. sokan észreveszik ezt, csak tenni ellene nincs nagyon mit sajna
2021. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én inkább azt látom, hogy kiszélesedett a választék. Amiből régen egyféle volt kapható, abból most már kapható annál rosszabb meg jobb is. Létezik az a minőség, mint régen, de most már nem csak az. Így viszont valaki például mindig a legolcsóbbat veszi, akkor így azt fogja tapasztalni, hogy romlik a minőség, és közben azt is, hogy emelkednek az árak is (az infláció miatt).
2021. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek. Nagyon silány a minőség, ami minőségi az mindjárt 1 csomag virsli 5oo forint...

Romlik a minőség, emelkedik az ár. Arról már ne is beszéljünk, hogy a töltő tömegük is kisebb és kisebb lesz...

2021. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Mindenből árulnak olyat mint régen ÉS szarabbat is, de csak azért, hogy a normálisat drágábban adhassák a trágyát meg a korábbi áráért, jóval nagyobb haszonnal. Átverés itt minden.
2021. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
96%
Ne is mondd. Még a műanyag kaják is drágák már.
2021. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!