Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kávézacc szaga büdös?

A kávézacc szaga büdös?

Figyelt kérdés

Én nem kávézok és kávézaccal csak a kukában találkoztam eddig.

Csak azért írzem büdösnek, mert ilyen körülmények közt van vele tapasztalatom, vagy azoknak is büdös a kávézacc, akik kávéznak?


A kávé illatát egyébként szeretem.


2021. jún. 6. 11:35
A kérdező szavazást indított:
büdös
kellemes
semleges / nem zavaró
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Én szeretem a kávét, de a kotyogós kávé és a kávézacc szagától szószerint öklendezek, nem bírom elviselni egy légtérben sem. Így poros kávét iszok, amit egyből fel lehet önteni forróvízzel és tejjel, a munkahelyen meg darálós kávét szintén tejjel.
2021. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A kávézaccnak is kávé illata van. Attól, hogy víz "megy" át rajta, miért lenne büdös? Akkor a rajta átfolyó "lé" is büdös lenne. (a friss kávézaccról beszélek, nem arról, ami már magától, saját lábán, szőrösen mászik bele a kukába :)
2021. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

2

Hááát szerintem meg nem. Izles kerdese. Mint mondtam, en imadom a kavet, de a frissen kifott kavezacctol en oklendezek.

Talan a kerdezo is hozzam hasonlo. :D

2021. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A hátsó szomszéd a kertem végébe rakta a komposztládát, ami nem is zavarna, ha 90%-ban nem felém fújna a szél, vagy nem vinne ki pár naponta kávézaccot.


Olyan szag van ott, mintha egy kukába dugnám a fejem.


Ja és innen 2-3 méterre, majd minden nap van 1-2 órányi munkám.

És minden nap pofánver az a bűz, amihez idővel hozzászokik az orrom.

2021. jún. 6. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Komposztláda? Hát az más! Nem a kávézacctól olyan amilyen! Az erjedés szagát "hallod". 😂
2021. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, az más. Jó komposztnak nincsen szaga, az ismerősöd valamit rosszul csinál. :D
2021. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5

Nem a komposzt szaga.

Fél éve van ott és eddig 2x volt, hogy pár napig erjedt poshadt szaga volt.

Akkor muscilák meg legyek is voltak a környékén.

De ez ritka, nem zavarna.


Nekem is ott van a komposzhalmom, de az enyémben főleg falevél, kerti hulladék van és ha van egy kis rohadt hagyma vagy krumpli ami tényleg büdös, azt én betakarom érett anyaggal.


De a frissen kivitt kávézacc..

Na az zavar.

2021. jún. 6. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kávézóban dolgoztam sokat, egyáltalán nincs büdös a zacctól, a zacc tároló fiók kihúzásakor se csapta meg soha semmi kellemetlen az orromat.
2021. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!