Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit költesz egy hónapban...

Mennyit költesz egy hónapban élelemre? Miket veszel?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem számolom.

Mindent IS veszek. :)))


Amúgy hetente több ilyen kérdés van/volt - ha számokra vagy kíváncsi, megtalálod a kérdések alatt.

2021. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokszor volt már ez a kérdés, de az utóbbi időben annyira megdrágult a kaja, hogy a régebbi válaszok már nem feltétlenül aktuálisak.
2021. jún. 11. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Talán a múlt heti óta nem mentek fel annyira az árak... :)
2021. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 fős háztartás, apa, anya, 10 éves gyerek. Minden kajánkat mi vesszük, tehát nincs hétvégente "anyósnál eszünk, aki felpakol 3 napra kajával" (fontos megjegyzés)


2021 májusi adat: 157 ezer (csak hétvégén főztem)

rendelt kaja (menü, KFC) ~100 ezer ft

húsáru (felvágott, virsli, kolbász) ~9 ezer ft

tejtermék ~9 ezer

zöldséges ~9 ezer

tojás ~5 ezer

pékáru ~ 5 ezer

hús ~5 ezer

édesség (süti, fagyi) ~8 ezer

egyéb élelmiszer ~7 ezer


Ha minden másnap főzök, akkor ez kb így nézett ki márciusban 120 ezer (azért néha rendelt kaja befigyel):


rendelt kaja (menü, KFC) ~20 ezer ft

húsáru (felvágott, virsli, kolbász) ~16 ezer ft

tejtermék ~17 ezer

zöldséges ~14 ezer

tojás ~7 ezer

pékáru ~ 5 ezer

hús ~13 ezer

édesség (süti, fagyi) ~12 ezer

egyéb élelmiszer ~16 ezer

2021. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 felnőtt, olyan 60-100 között szoktunk költeni, ebben benne van a nasi is. Mindent veszünk amit megkívánunk, magunkra főzünk.
2021. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Atya ur Isten, el sem tudom mondani :) Magamnak alig vasarolok ... ellenben van egy bazinagy kutyam - o igen is szereti a hust :)


Ma is - vettem egy egesz karajt, meg egy marha labszarat. Ez valojaban a kutyae, de megprobalok lecsipni belole magamnak is :)


En fogyok, a kutya hizik :D ... de valojaban nem zavar, imadom a kutyamat :)

2021. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

6+


Ma 10 rongyot fizettem a hentesnel ... ebbol eszem egyet, a tobbi kutyakaja :) Remelem keddig kihuzza, mert legkozelebb csak akkor lesz penzem a henteshez menni :D

2021. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

2 szemely + 2 macska



Minden nap vagy minden masnap fozok, mindenfelet eszunk, de figyelem az akciokat, nem derogal az ertekcsokkentettt termekek megvetele sem! Plusz en figyelek az egeszsegesebb etkezesre is (cukorhelyettesitok, zabliszt, reform koretek stb). Kb 60-70ezerbol megvagyunk (ebben a haztartasi szerek is bele ertendok, tehat az össz konyhapénz).

+10-15e a cicak husikaja, premium szaraztapja.


Illetve van szep kartyank amibol szoktuk neha rendelni, es van hogy ebbol veszunk elelmiszert is, szerencsere van par bolt ami màr elfogadja.🙂

Nagyon extrem honapban se leptuk meg tul a 80ezer konyhapenzt, max karacsonykor, amikor luxis minosegu termeket/elelmiszert is megveszunk.😆🤭

2021. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 scamdemic ***** válasza:
100%
Január-februárban még 40 ezer alatt volt, amit kajára költöttem, márciusban és áprilisban már 40-50 ezer között, májusban 50 fölött egy kicsivel. Látszik az infláció. Na jó, májusban indult az eperszezon, lehet, hogy az is megdobta a költségeket.
2021. jún. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5en vagyunk én (3 gyerek, párom, én). Havi szinten 150 ezer Ft biztos elmegy. Borzasztó mennyire felemelkedtek az árak. Kétnaponta főzök, figyelem az akciókat. A kicsi még pürés dolgokat eszik úgyhogy zöldség, gyümölcs nagyon sok fogy. 1 hónapban 2szer szoktunk rendelni kaját.
2021. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!