Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan rendeltek házhoz...

Honnan rendeltek házhoz ebédet? Minőségi, megbízható céget keresnénk ami még megfizethető. Mindenmentes előny lenne. Eddig az efood-tól rendeltünk, de most váltani szeretnénk.

Figyelt kérdés
Efood sajnos bizalmát vesztette. Mindenmentes étkezés is érdekelne.
2021. júl. 3. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Hogy értve h minden mentes?
2021. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Glutén, laktóz legalább. De szójamentesség sem ártana.
2021. júl. 3. 14:42
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Az igen. És nem vitt el a covid?
2021. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Reg-enor-t nézegetem, de úgy látom ide nem szállítanak és nem tudom milyen, nem szeretnék már több csalódást. Efoodnál a héten két hiba, egyszer műanyagdarabot vett ki a férjem a szájából, ma meg egy befőttes gumit én a levesből. Undorító.
2021. júl. 3. 14:45
 5/15 A kérdező kommentje:
Tessék??? Milyen covid?
2021. júl. 3. 14:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A regenor egy nagyon speciális étkezés az ugyanilyen nevű étrendkiegészítő mellé, ha nem szeded, nem kell a hozzávaló kaja sem.


Mi a baj a nagy klasszikusokkal, cityfood és társai? Ott is van fitness paleo meg tökömtudja.

2021. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem szedek regenor kiegészítőket … de már régóta át akartam térni a glutén, laktóz, cukor, tartosítószermentes étkezésre.

Efood egész jó volt, kisebb hibákat eltekintve (főtlen hús, krumpli, stb), de a héten kétszer hibáztak (fentebb írtam) és elment a bizalmam sajnos. Most kereshetek másikat, pedig kényelmes és elég finom volt. Másfél év után elválnak útjaink, remélem találok másikat.

2021. júl. 3. 14:53
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt nézegetem, közben megtaláltam, hogy szállítanak ide is. Ismeri valaki a céget? Milyen?


[link]

2021. júl. 3. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
De mi bajod van a gluténnal, laktózzal és a cukorral?
2021. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az Interfoodtól rendelek, eddig maximálisan elégedett vagyok
2021. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!