Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bogrács gulyás 35 főre?

Bogrács gulyás 35 főre?

Figyelt kérdés
Nem sokára tartok egy hegyi bulit és tartok főzőversenyt és 35 személyre akarnám ki számolni, hogy hány kg húsra lenne szükség meg ilyenekre?

2021. júl. 8. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltételezzük, hogy nem csak nagyevő emberek érkeznek és krumpli is annyi kerül bele amennyi jár, akkor nyugodtan számolhatsz egy főre 20 dkg hússal. Én valamennyit erre mindig rá szoktam még hagyni, úgyhogy szerintem 7,5-8 kilós hús pontosan elég.

Úgy szoktunk számolni, hogy egy adag kb. fél liter, úgyhogy jó nagy bogrács fog kelleni.

2021. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt tegnap egy 20 főre vonatkozó kérdés! Szorozd meg kettővel!
2021. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a társaságtól és hogy más fogás lesz-e. 3-4 kg marha lábszár a munimum, 5-6 kg-ból normál adagok, 8-9 kilóból pedig már igazán kiadós, emberes egytálételt főthetsz 35 személyre.
2021. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!