Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételt italt és mennyit...

Milyen ételt italt és mennyit vinnél magaddal Ha egy hétre mennél úgy hogy csak azt lehet amit viszel nappal 30 40 fokos kánikulában? és nincs hűtési lehetőség egyedül egy könnyítési lehetőség van vizet naponta 3 szor vehetsz annyit amennyit akarsz

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 09:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azért írtam a gyaloglást, mert inkább ilyen erdei vadkempingezésre emlékeztetett a feladat. Víz a forrásból, minden mást viszünk, mert kirándulni jöttünk és nem akarunk kigyalogolni az erdőből a településekre, az messze van. Ott ez persze praktikus szempont, nem fogadalom, 2-3 naponként azért el szoktunk menni boltba.
2021. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Van némi közös pont, de különbség is van. Itt a legfőbb kulcs az, - csak erről nem irtam, mert alapból csak az étel része érdekel, de szivesen leirom - hogy minnél kevesebb pénzből oldani meg az egészet. Ezért a felkészülés része az, hogy bármit is visz valaki, azt a legolcsóbb helyen vásárolja meg. Ezenkivül az idő is játszik. A játék alatti idő. Még ha nem is kell kigyalogolni az erdőből, nem szerencsés eltünni egy időre vásárlás miatt. Ugyanakkor ha az a vásárlás nem a helyi boltban hanem a távoli tescoban történe, - hogy a legolcsobb teljesuljön - akkor az már jelentős idővesztességgel jár. Nem maga a vásárlás "tiltott" hanem az hogy a sarki boltban dupla annyiért legyen megvásárolva, mint amennyiért szintén be lehet szerezni.
2021. júl. 30. 14:29
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát Bro... én azt mondom, maradj inkább otthon.
2021. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

😂

Én is ezt javaslom.

2021. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem jobb, ha előre megveszed a teszkóban a vajat, szalámit, de a zsömlét aznap a sarki boltban veszed. Mert az akkor se drága, ha dupla áron adják, viszont cipelni macerás, nagy helyet foglal és sérülékeny. De persze olyan szabályok szerint játszol, ami tetszik, nekem mindegy :-)
2021. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor azt játszátok, hogy csövesek vagytok?
2021. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#26, írta, hogy szállás lesz, szóval nem csövest játszik.
2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
A 26-rol kiderült hogy troll. Az ajánlás szerint válasz nélkül kell hagyni amit ír.
2021. júl. 30. 16:27
 29/29 anonim ***** válasza:
Hogyhogy kiderült? Bekerültem valami trollokat nyilvántartó listába, vagy mi?
2021. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!