Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kell sajtot, egyéb...

Hogyan kell sajtot, egyéb tejterméket készíteni?

Figyelt kérdés

készítettem már sajtot.kultúrával. Hogyan lehet kultúra nélkül sajtot,túrót stb. készíteni? (vajat tudok)

előre is köszönöm



2021. aug. 5. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Kell hozza friss tej es oltoanyag. Ennyi. Attol fuggoen milyen sajtot akarsz kesziteni, olyan oltoanyag kell ... utana mar szinte minden megy 'magatol'.
2021. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Komoly alapanyagok eszközök receptek kellenek , de komoly videók szakleirasok utan menj .
2021. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek: Mint írtam kultúrával,oltóanyaggal már készítettem. Vagyishogy oltóanyagot nem írtam. A friss tej adott. Úgy gondoltam, hogy mindenféle modern dolog nélkül.

de azért köszi:)

másodiknak:tudom, hogy mindenből komoly kell, csak nem nagyon találtam:)

De köszönöm a tanácsot neked is

2021. aug. 5. 16:02
 4/5 A kérdező kommentje:
elnézést a másodiknak a tegezésért
2021. aug. 5. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem kellé feltétlen hozzá komoly dolog. Túrót egyszerű: zsíros házi tejet hagyod megaludni és egy ruhán keresztül kicsöpögteted belőle a savót. A sajt és joghurt receptjét megkeresem majd, és megírom. De mindkettőhöz kell zsíros házi tej. Bolti nem jó.
2021. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!