Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Volt aki abbahagyta a kávèzást...

Volt aki abbahagyta a kávèzást teljesen?

Figyelt kérdés
Mit tapasztaltatok 1hét, 1hónap, 1 év múlva?

2021. szept. 1. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és semmlyen változást nem tapasztaltam. Hiányérzetem sem volt, a kedélyállapotom sem lett rosszabb, függetlenül attól, hogy mennyi ideje nem ittam kávét. De ha iszom, attól sem leszek rosszabbul. A napi kb. 2 csészés kávéivó vagyok.
2021. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nem semmi. semmi elvonási tünet, nem is kívánod?
2021. szept. 2. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi elvonási tünet, nem is kívánom, de nem is kell leszoknom, mert nálam semmi negatív hatása nincs. Mondhatni, a kávé számomra teljesen semleges. Csak a gasztronómiai élvezet miatt iszom, eddig nem okozott függőséget.
2021. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elvonási tüneteid vannak, de nem a gyomrod miatt, akkor próbáld meg a koffeinmentes kávét, azzal becsaphatod magad. Az érzékeny gyomrot valamilyen mértékben a koffeinmentes kávé is zavarja, mert savas, de az idegendszert nem izgatja.
2021. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mert terhes vagyok és undorodom tőle.

Világéletemben minden reggelt egy nagy bögre tejeskávéval kezdtem, anélkül se wc inger nem volt és hiányérzetem volt.


Már 1,5hónapja undorodom tőle, igazából semmit nem tapasztaltam, nem vagyok fáradtabb vagy ilyesmi.

2021. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!