Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egészséges kajákat...

Milyen egészséges kajákat vihetnék suliba? Reggeli/Tízórai. Ti például mit szoktatok vinni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Pizzát! :-P
2021. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alma
2021. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
92%

Csirkemell filé teljes kiörlésű kifliben. Kb. 3 óréi eláll. Sárgarépa, kicsike paradicsom.

Valami magas fehérjetartalmú joghurt, mondjuk azt is gyorsan meg kell enni, nehogy megromoljon.

2021. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint szendvicset, vagy salátát viszek. De mivel dolgozom, van, hogy főtt kaját, amit meg tudok melegíteni.
2021. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Leveltetu ***** válasza:
46%
Vegyel hotdog kiflit, suss reggel indulas elott 2 tukortojast(so, borssal fuszerezve) nehany csik csaszarszalonnaval, vagd felbe a kiflit, bele a csaszarszalonna, ra a tojas, bolonditsd meg egy kis piros szosszal(savanyo paradizsomos fuszeres) majd egy kis barna szosszal(edes fuszeres). Tehetsz bele salatat, zeller levelet, es mas salatafeleket. Isteni ize van, annyi zsirt tartalmaz amennyi eleg egy atlagos mozgasu embernek es sokat tart a gyomorban. Annyira imadtam, hogy 1 evig majdnem minden reggel ezt reggeliztem a meloban. Ulomunka mellett atlagos napi mozgassal nem hiztam el.
2021. szept. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, gyümölcs, gyümölcs :D. Diákcsemegét szoktam még vinni, néha Korpovitot, ritkán szendvicset. Menzás vagyok, ahol azt eszek, amit adnak (meglepő módon nem is rossz a kaja). 16/l, 168 cm, 57 kg - nem vagyok elhízva, arányos a testem.
2021. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!