Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan weboldalakat/le...

Tudnátok olyan weboldalakat/letölthető könyveket ajánlani, amikben sok egészséges ételekből álló receptek vannak?

Figyelt kérdés
Olyan recepteket keresek, amik főként gyümölcsből, zöldségekből állnak, viszont legyenek változatosak és lehetőleg minél több, mert sajnos zöldségek terén válogatós vagyok. Érdekelne, hogy szimplán mondjuk zöldségekből mennyi féle ételt lehet készíteni, na meg persze saját használatra kéne, szeretnék ötleteket meríteni, egészségesen étkezni. Más fajta (lehetőleg egészséges) ételek (pl rizs, natúr csirkemell) is jöhetnek egyébként, főleg főételekre vagyok kíváncsi.

2021. szept. 12. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Street Kitchen

Degeszpocak


Ezeken mindenféle étel van, vega és vegán is.

2021. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Esetleg még a Mindmegette oldalt tudom ajánlani. Azon is van sok-sok recept mindenféle kategóriában.
2021. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!