Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ennyire fura, hogy csak...

Ennyire fura, hogy csak zsemlét eszek magában?

Figyelt kérdés
A szüleim tökre ki vannak akadva rám, hogy az utóbbi időben egész gyakran csinálom azt, hogy simán magában megeszek 3 zsemlét vacsorára és semmi mást. Mindig mondják, hogy ez nem normális étkezés, meg hogy egyek hozzá mást is. De nem szeretnék, nekem frissen, magában is tök jó. Ennyire fura lenne, hogyha szeretem ezt? Meg legalább olcsó majdnem egy százasból meg van egy vacsora.

2021. okt. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl egészséges hosszabb távon. Túl sok szénhidrát, minimális fehérje, semmi zöldség. A zsemle nem túl sok hasznos vitamint tartalmaz. Nem mindegy, hogy a többi étkezésre mit eszel, de ha azok egészséges, változatos alapanyagokat tartalmaznak, még akkor se igazán szerencsés dolog.
2021. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Uhhh... én szülés után voltam úgy, hogy csak vajas zsemlét ettem kakóval amikor csak tehettem. Annyira kívántam. Amikor egyedül vagyok itthon a babával ebédet sem főzök, mert nekem ennyi bőven elég.
2021. okt. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha máskor beviszel elég rostot, fehérjét, zsiradékot, nyomelemet, vitaminokat, akkor elmegy, egyébként szerintem felejtsd el.
2021. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!