Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Azért eszel zöldséget mert...

Azért eszel zöldséget mert szereted, vagy azért mert egészséges/változatos/fogyózol stb? Van olyan hogy valaki nem szereti a zöldségeket, de megeszi azért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én szeretem is, azért eszem, de így hogy tudom, hogy egészséges, több zöldséget fogyasztok, mint amúgy tenném.
2021. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én imádom a zöldségeket és gyümölcsöket. Amióta az eszemet tudom, szülinapomra torta helyett gyümölcssalátát kértem. Nasinal reszelt répát eszek dióval stb, mert imádom
2021. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon szeretem szinte az összeset. Ha nem szeretném fogalmam sincs, hogy megenném e valamilyen formában csak azért mert egészséges, a tejtermékeket nem igazán szeretem nem is eszem/iszom, hiába mondják hogy kálcium stb.
2021. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a zöldséget és gyümölcsöt is.
2021. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Szeretem is, de mivel egészséges, így van egy plusz jó érzésem is, hogy jól kajálok.
2021. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én leginkább a zöldségféléket szeretem, rengeteg féle létezik és mindegyiket ezer módon lehet elkészíteni. Megfelelöen sütve/fözve meg salátaféléknek, változatosan füszerezve soha nem lehet megunni öket.
2021. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert szeretem. Paradicsom, uborka, hagyma félék az alap, ehhez jöhetnek különféle paprikák - mindezt szendvicshez. Szeretem a leveszöldségeket, a cukkinit, a sütőtököt, brokkolit, karfiolt, káposztákat - sülve, főve, nyersen.

A gyümölcsöket is szeretem, de valahogy macerásabbnak érzem az előkészítésüket, elfogyasztasukat (nincs sok időm erre mostanság), így abból kevesebbet eszek a kelleténél. Régebben többet ettem.

2021. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azert eszem zoldsegeket, mert szamuztem a haztartasombol a gabonakat es valami koretet nekem is fogyasztanom kell a husok melle.


Nem fogyasztok tesztat, lisztes cuccokat, krumplit es cukrot ... ezek helyett eszem zoldsegeket es gyumolcsoket.

2021. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert szeretem. Plusz pont, hogy egészségesek is.
2021. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem és rengeteget ezsem. Amit nem annyira, az meg inkább semleges mint nem szeretem (pl cukkini)


Bátyám a paprikán és zöldbabon kívül semmilyen zöldséget nem szeret. Káposztát, hagymát, kelbimbót, kukoricát, borsót éy még párat megeszik mert kell. Egészséges, kell a rost és a vitamin. Padlizsánt vagy cukkinit, paradicsomot pl így se eszi meg

2021. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!