Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik étkezésnél eszitek a...

Melyik étkezésnél eszitek a legtöbbet, és melyiken a legkevesebbet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 10:51
A kérdező szavazást indított:
Reggelire a legtöbbet, vacsorára a legkevesebbet (vagy semmit).
Reggelire a legtöbbet, ebédre a legkevesebbet (vagy semmit).
Ebédre a legtöbbet, vacsorára a legkevesebbet (vagy semmit).
Ebédre a legtöbbet, reggelire a legkevesebbet (vagy semmit).
Vacsorára a legtöbbet, reggelire a legkevesebbet (vagy semmit).
Vacsorára a legtöbbet, ebédre a legkevesebbet (vagy semmit).
Egyéb, leírom.
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Amikor éhes vagyok, eszek! :-)


Mi vagyok én b*szki, robot? :-)

2021. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos pont fordítva csinálom, mint ahogyan egészséges lenne. A nap első felében egyáltalán nincs étvágyam, ebédre közepes adag főtt étel, estére viszont rám jön az ehetnék és nagy mennyiségeket képes vagyok bevinni. Habár nem vagyok túlsúlyos, de változtatni kéne ezen.
2021. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Reggeli semmi (tudom jó volna, de nem megy). Ebédre nagyobb adag főtt étel. Vacsora ritkán és nem nagy adag.

A legnagyobb gondom a délutáni nassolás (édesség) :-D

2021. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ebédre a legtöbbet, reggeli vacsora kb. ugyanannyi.
2021. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
változó...
2021. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Én naponta csak egyszer eszek,általában délután.Nagyritkán kétszer,délbe és estefelé.Ez nálam gyerekkori megszokás,mivel kiskoromban elég szegények voltunk és így osztottuk be hogy spórolhassunk.
2021. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%
Mindig azt és annyit eszik, amennyi jólesik. Mivel az evés a legfontosabb dolog az életemben, így gyakorlatilag non-stop zabálok. Sokszor éjszakázok is, olyankor még éhesebb vagyok, egész éjszaka rájárok a kajára. Délután-este-éjjel vagyok éhesebb, reggel-délelőtt alapból alszom, de ha nem, akkor nem annyira vagyok éhes.
2021. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én háromszor eszek egy nap, reggel, délben meg este, mindháromszor elég sokat eszek, mert nincs köztes nasi nálam, vagy legalábbis ritkán, egészen változó, mikor melik a legnagyobb, mert eset függő, mikor van étvágyam.

Kalória értéket nézve gyakran van, hogy a reggelim a legnagyobb (zabkása + gyümölcsök meg magvak azért sokkal nagyobb értékű, mint pl. egy saláta ebédre) de pl. van, mikor nincs étvágyam reggel, akkor max egy joghurtot eszek vagy gyümölcsöt, és akkor ebédre vagy vacsorára eszek többet. Szóval én igyekszem annyit enni, amennyi jól esik, úgy, hogy azért a napi 3 étkezés alatt elég kalóriát be is vigyek.

2021. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Mi reggelire egy keveset, általában egy kávét és piritóst, ebédre egy szendvicset vagy joghurtot egy kis keksszel.


Vacsorára kb minden nap vagy én, vagy a párom főz valamit, ez a legnagyobb étkezésünk, mert ilyenkor van rá időnk.

2021. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!