Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki készített...

Van itt olyan aki készített már vajsört? Jó magam a Harry Potter Félvér herceg című filmből ismerem, és szeretném elkészíteni. Aki próbálkozott már vele, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Finom? Jó íze van egyáltalán? Érdemes kipróbálnom vagy csak időpazarlás?
2021. nov. 16. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is ott hallottam de nem gondoltam hogy ez létező dolog.
2021. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig de. Létezik bizony.
2021. nov. 16. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem készítettem, de bp-en ittam egy Harry Potteres kávézóban. Nekem nagyon bejött, másnak nem. Arra emlékszem, hogy cider volt az alapja.
2021. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Én sörfőző vagyok. A vajból nem lehet (értelmes) sört csinálni. Ha cider az alapja, akkor az nem vajsör, hanem valami vajas cider. Ami amúgy egy filléres valami, de a HP fanoknak el lehet adni jó drágán. A kisüzemi mézsörök, na azok tényleg jó cuccok.
2021. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
A söröket utálom, úgyhogy nekem tökéletes volt. Nem mindenki rajong mindenféle italért...
2021. nov. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra, hogy Rowling még csak utalást sem tett arra, hogy milyen összetevőből állhat, ezért bármilyen recept kitalálható rá. A kérdésre így elég nehéz választ adni.
2021. nov. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régi brit hagyomány a vajsör, egy csomó recept van a neten, még magyaul is.
2021. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
76%

[link]


Nekem annyira nem ízlett, de én annyira sörös sem vagyok. Azonban a családom nagyon szereti.

2022. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as

Nagyon köszi!

2022. ápr. 18. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!