Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan egyem meg úgy az...

Hogyan egyem meg úgy az ételeket, hogy ne legyek rosszul tőlük?

Figyelt kérdés

Amik itthon szoktak lenni ételek, azoknak a 80%-át nem szeretem. Ennek ellenére megeszem, mert nincs más, csak ilyenkor rendszerint meghajtanak. Megy a hasam tőlük. De van, hogy már evés közben rosszul vagyok, ilyenkor ki szoktam hányni őket. Sajnos magamra főzni nem tudok, jelenleg arra várok, hogy mikor kapok időpontot műtétre (idegbecsípődés). A szüleimmel élek, anyám szokott főzni. Ő szerinte semmi baj nincs az étellel, ami igaz is, csak én a zömét annyira nem szeretem hogy rosszul leszek tőlük.

Hogyan tudnék ilyen ételeket úgy megenni, hogy ne legyek rosszul? Az emésztésemmel semmi baj nincs, nem azért van ez mert az rossz lenne, hanem csupán annyira undorodok tőlük, hogy így reagálok rá. Az nem opció, hogy rendeljünk, mert arra nincs pénz. És az sem játszik, hogy én más fajta ételt egyek, mert nem tudja itthon senki sem elkészíteni.



2021. nov. 23. 11:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
16%
40. Szerintem ahhoz elég gyenge elmélyülnek kell lennie, hogy ne ismerjen fel egy olyan ételt amit szeretne enni, de szerinte mégsem kapja meg.
2021. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnállak :(


Gondolom a pénz az oka mindennek. Esetleg a nővéred nem tudna kisegíteni?

2021. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik hogy a paradicsomos káposzta undorral megáldott emberünk elveszett az Internetben!
2021. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!