Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az átlagos boltban kapható...

Az átlagos boltban kapható "hegyes erős" zöld paprika hány SHU lehet?

Figyelt kérdés

Tudom,nagyon változó,valamelyik egyáltalán nem csíp,másik meg nagyon,de mondjuk a csípősebbik véglet? Nemtudom ez a paprika ugyanaz-e a "viaszpaprikával" mert azt 5-10000 shu köztinek írják.

A sima erős pista 1000-1500 körül mozog állítólag,ebből kiindulva én is 5-10k körülire tippelem a hegyes erőst,már amelyik csíp,valamelyik 0. Az válaszoljon,aki tudja miről beszélek pls. Azaz a mi az az SHU meg "honnan tudjam" válaszokat mellőzzétek légyszi.



2021. dec. 6. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:
5000 körül
2021. dec. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Amit én szoktam venni (zöld tv paprika) az szerintem max 1000, az Erős Pistát erősebbnek érzem náluk. Volt régen anyámnak egy sötétzöld csípős paprikája, na az tuti volt olyan 20 ezer de ezek a sima zöldpaprikák csak jelenteni tudnak annak.
2021. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a zöld tv paprika,hanem "hegyes erős" néven van boltokban gyakori. Amelyik csíp az általában sokkal erősebb a pistánál,amelyik nagyon az sztem még a 10-15ezret is karcolhatja
2021. dec. 6. 23:22
 4/4 Metionin ***** válasza:
Ja az a kisebb sötétebb zöld? Lehet hogy anyámnak akkor olyan volt. Az megvan a 15 ezer tuti de szerintem némelyik a 20 is. Megnézem majd a boltban.
2021. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!