Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsobb bevasarlok...

Melyik a legolcsobb bevasarlokozpont (elelmiszer) ?

Figyelt kérdés
Kozelben csak aldi,coop,tesco,penny es lidl van

2021. dec. 16. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
a penny a legolcsobb
2021. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nincs legolcsóbb altalánossagban... egyik dolog itt olcsóbb, a masik a másikban...
2021. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
78%
Penny és Lidl
2021. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

A Lidl. De ez nem azt jelenti, hogy ott minden olcsóbb és az árkülönbség olyan kicsi, hogy elhanyagolható.


[link]

2021. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
aldiban az 500 grammos tiramisu 999 ft. tescóban 1999 ft., csak más a gyártója! aldiban a vajkészítmények is óccóbbak lidlibe öregasszonyok járnak, és mindíg keresztba fórditják a kocsit az aműgy is szűk folyosókon.
2021. dec. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
#4: pont ezt a cikket kerestem tegnap, emlékeztem rá, hogy volt ilyen összehasonlítás...
2021. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a Penny, Lidl, CBA triót látogatom legszívesebben.


De nincs olyan, hogy valamelyik sokkal olcsóbb, különben bezárhatna a többi.

Ha kell legalább 3-4 dolognál több, akkor mindegy, melyikbe mész, ahogy írták, egyikben éppen X van jobb áron, másikban Y. 100 ft spórolásért meg nem fogok elautózni egyikből a másikba, meg sorban állni, stb., annyit nem ér.


Nagyobb tételes mennyiségnél érdemes csak megnézni, hogy éppen hol, mennyi.

2021. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen termekfuggo, de 3 kolonbozo orszagbol valo tapasztalataim alapjan az Aldi es a Lidl altalaban a legolcsobbak, kovetven oket szorosan a Tesco, Auchan es Kaufland. Megtortenhet, hogy a Penny is az, de valmiert ez szamomra annyira nem szimpatikus, hogy amennyiben tudom, kerulom.
2021. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen termékre van szükség. Továbbá pénz és minőség. Lidl, Tesco, Aldi, Penny, Coop.
2021. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!