Domino's pizza?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, MOn nincs Domino's pizzéria, ugye?

Azok, akik külföldön kóstolták, tudnátok hasonlítani, összevetni itthoniakkal? Nektek hogy ízlett?



2021. dec. 22. 13:24
 1/3 anonim válasza:
Jaja, nagyon bejovos! Foleg amin sajtburger van, jo sok szosszal ! Na az már apai adag :)
2021. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fu nekem nem jött be. Túl zsíros volt és semmi extra nem volt. Bár én inkább az olasz pizzákat szeretem, kevés feltéttel.
2021. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom országonként lehet-e eltérés, ez Hollandia. Nekem teljesen átlagos gyors pizzériás pizza jellege van. Semmi extra, de nem is hirdeti magát annak, “olcsó és gyors” kategóriában meg teljesen rendben van. Ha igazán finom pizzát szeretnék enni akkor nem onnan veszek, de ha sűrű napom van és fél óra alatt akarok gyors vacsorát főzés nélkül akkor tökéletes.
2021. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!