Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Furcsa étkezési szokás:...

Furcsa étkezési szokás: minden mindennel állandóan - Ez normális?

Figyelt kérdés

A barátomnak nagyon furcsa szokása van: mindent összeeszik mindennel.

Ebédre csinálunk mondjuk húst krumplival, de neki nem elég mondván, hogy mindenféle étel legyen a tányéron, tehát hozzátesz még zöldségkeveréket meg tésztát. Esetleg még főtt tojást is. Ha mondjuk csinálunk Cordon Bleu-t zöldségkeverékkel, akkor azután még eszik müzlit üresen meg sajtot.


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nagy zavar. Így semminek nem lehet érezni az ízét, minden elfogy pillanatok alatt, mert mindenből kell ennie és mire oda jutnék én, addigra nincs. Normálisan főzni se lehet választékosan mert minden nap mindent akar enni, mert szerinte így az egészséges. Nekem viszont ettől hányingerem van szó szerint. És nem hiszem, hogy normális hogy minden nap mindent összeeszünk mindennel. Amúgy meg egy sovány srácról van szó.


Kíváncsi lennék, hogy csak engem zavar ennyire és eltúlzom a dolgot, vagy más is furán áll a dologhoz.


És ha igen, akkor mit csináljak? :D


Előre is köszi!



2021. dec. 23. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Maradjunk annyiban, hogy nem sokáig bírnám mellette.. Biztos, hogy zavarna leginkább az, hogy nekem nem jut valami. Pedig ha főzök, akkor azt vagy elfelezem, vagy kevesebbet szedek magamnak. Gondolom azért főzöm azt, mert én is szeretem. A másik meg.. Akkor főzzön magára, ha ennyi hülyeséget akar össze-vissza enni. Hát az azért pénzelni kell, időt kell rászánni, ráadásul gusztustalan lehet. Max egy napig bírnám ezt ki..
2021. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
egy ilyen ismerosom van, depresszios, es a kajaval "jutalmazza" magat, igy menekul a problemai elol. mindig megindokolja, hogy allitolag miert erdemli meg, persze baromsag
2021. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem érdekel, hogy ő mit és mivel szeret enni, de ha felzabálna előlem mindent, akkor egy büdös nagy önző állat és ez már gond lenne.
2021. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha sovány, akkor felmerül a kérdés hogy bélféreg nem kerülhet - e a képbe?

Nincs közeli kapcsolatban állatokkal?

2021. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

"Ebédre csinálunk mondjuk húst krumplival, de neki nem elég..."


Biztos nem enne összevissza és nem enné fel a te részed, ha az adagjával jól lakna.

Próbálj/atok többet főzni, mert egy férfi többet eszik mint egy nő és egy fizikai munkát végző még többet.

2021. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

#5

Nem véletlenül sovány a szerencsétlen!:D

2021. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Gyors keresztkérdés: Amikor eszik, kieszi-e a csirkecomb csontjából a velőt, a porcot is?



Mert ha igen, akkor ez nekem gyerekkori élelmiszer hiány miatti szorongásnak tűnik.


Van olyan, hogy valaki sose evett meg egy rendes ebédet, mert nem volt belőle elég, össze kellett ütni valamit. Emiatt szorong, hogy sosincs elég.



Vagy pedig binge eating disorder, azaz érzelmi evés, önjutalmazás kajával.

2021. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az 1. Típusú cukorbetegsèg kizárva nála?
2022. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!