Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki mit szokott enni egy hét...

Ki mit szokott enni egy hét alatt ami egészségesnek mondható?

Figyelt kérdés

A nap folyamán mit eszel? Egy héten mi a "menüd" úgy mond?

Szoktál enni saját készítésű ételt is?



2022. jan. 15. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
CSAK saját készítésü ételt eszem.
2022. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Változatosan főzök, nem veszek kész vagy félkész kaját, nem használok zacskós porokat, vagy instant leveseket, nem használok ízfokozót, nem használok olajat csak kevés libazsírt, nem rántom az ételeket legfeljebb kevés habarás, az is csak ha nagyon muszáj. Kerüljük a tésztás ételeket, max havonta 1-2x van, az is durumlisztből és csak a változatosság kedvéért. Nem használunk finomított cukrot, sütizgetés csak szülinap, vagy valamilyen ünnep.

Levesek csak gazdagon, hogy ne is kelljen második fogás, főzelékek, bármilyen húsételek, máj, gomba, tojás, kecsketej, kecskesajt, rengeted gyümölcs, sok zöldség ...

Amit sajnálok, de változtatni nem tudok rajta, hogy a halakat testületileg utáljuk, így az kimarad.

Senki nincs elhízva, mindenki egészséges. Pedig 3 generáció él nálunk.

2022. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Turo,sonka, gyumolcsle, sajt, teljes kiorlesu kenyer, magvak, aszalvanyok, es még 1000 más. Soha nem fozok.

Izmos, jo alaku vagyok, gyakran sportolok.

39/N

2022. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Katus2378 válasza:

Én egy héten szoktam enni rizst , csirkemellet , gyümiket , műzliszeletet , zöldségeket.

Eszek mást is csak az nem olyan egészséges mint amiket előbb írtam.

Pl.:Sertéshús azért más na...

:)

2022. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!