Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jól vásároltam tegnap?Vagy...

Jól vásároltam tegnap?Vagy más ételeket kellett volna vennem inkább?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vásárolni,vettem 3 májas táskát,2 meggyes rétest,1 félkilós húskenyeret,egy 2,5 literes szénsavas üdítőt egy konzervet és 5 zsömlét.Nem is fizettem érte sokat,2000-ből megvolt az egész.Vagy nem jókat vásároltam szerintetek?

2022. jan. 16. 09:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Hat csak mukajat vettel kb.. ha nem izgat a tested es neked jo, akkor jol vasaroltal 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Reggelire ettem a májas táskát,délben ettem meg a konzervet zsömlével,este meg megettem a 2 meggyes rétest és szénsavas üdítőt ittam hozzá.Nem mondanám hogy jóllaktam volna.30/F
2022. jan. 16. 09:33
 3/26 anonim válasza:
93%
Én tudatosabban szoktam vásárolni.
2022. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt szeretem a konzervekbe és a kész ételekbe hogy berakom a mikróba és 3 perc múlva már ehetem is.Az előbb ettem reggelire húskenyeret.
2022. jan. 16. 09:35
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább alapanyagokat veszek és több napra főzök.
2022. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az a baj hiába eszek meg 5 péksüteményt is akkor se lakok jól.Konzervvel sem lakok jól.Ma anyámnál ebédelek hogy egyek valami normális kaját.Ő jól tud főzni,én nem nagyon tudok.
2022. jan. 16. 09:41
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Meg jo h nem laksz jol.. gyors felszivodasu szenhidratok es csak ugral a vercukrod.. nem bonyolult fozni egy tesztat vagy rizst meg berakni egy szelet hust egy serpenyobe. Eszel melle zoldseget meg iszol vizet es sokkal tobbre mesz vele 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem vásároltál jól.

Ha veszel valami jobb virslit, tojást, felvágottat, zöldséget stb, még az is sokkal jobb lett volna.

30 éves vagy, ideje megtanulni a konyhában az alap dolgokat, akkor is, ha férfi vagy!

2022. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Konzervvel és péksütivel mások sem laknak jól. Az csak tűzoltásra jó, ha pl két főétkezés között már nagyon korig a gyomrod, akkor ezzel kibirod.

A fehérjetertelmú, alacsony gi tartalmú vagyvegyes étkezés az, ami laktat. Ha nincs kedved főzni, akkor rednelj főtt ételt (de ne pizzát) napi egyszer.

Még egy gyors rántottával vagy néhány főtt tojással is jobban járnál vagy egy zabkásával.

2022. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
szénsavas üdítő az tuti gáz.
2022. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!