Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket visztek munkába?

Milyen ételeket visztek munkába?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami gyorsan elkészíthető (akár előző este), laktató és munkába is lehet vinni.

Illetve ugyanitt keresek “mártogatóst”, amibe répát és esetleg uborkát lehet mártani. Valakinek vmi jó recept? Gyerekkoromban ettem utoljára és megkívántam.



2022. febr. 2. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyet amióta kiették a hűtőből és visszatették az üres dobozt
2022. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximum szendvicset. De azt se szoktam elore megcsinalni, csak neha, szoval altalaban semmilyet. Van bufenk, fott kajaval is, en altalaban szendvicsezek. Itthon eszem normalisan.
2022. febr. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A leves is elkészíthető előző este.

Én levest, húst, tésztát szoktam vinni.

2022. febr. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Mártogatósnak humusz (aldi yummy dip nagyon finom), babkrém (lilahagyma, kinterv bab, fuszerek osszeturnixilva)

Ma pl viszek egy adag csirkét kuszkusszal amit meg hetvegen foztem. Tegnap grilleztem mellé cukkinit.

Uzsonnára viszek egy harmad purpur bagettet, ket szelet sonkat, egy tojast es maradt a munjahelyi hutombsn paprika meg humusz, azokkal fogom megenni

2022. febr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
64%
csokit, ropit
2022. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Martogatos lehet tahini, hummusz, guacamole, tzatziki, hazi gombakrém
2022. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Én minden nap rendes főtt kaját küldök a férjemmel, de azért nem túl extrákat. A héten: paradicsomos káposzta kolbásszal, tejfölös gomba rizzsel, petrezselymes krumpli és nugetts volt. Szerencsére meg tudja melegíteni melóban
2022. febr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! 🤗
2022. febr. 3. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában pörkölteket, tejszínes vagy paradicsomos szószos tésztákat, milánóit, bolognait, rántott sajtot rizzsel vagy zöldségkeverékkel. Sajnos vannak olyan ételek, amik már akkor sem igazán jók délben, ha reggel indulás előtt sütöm ki. Ezért egy csomó étel van, amit szívesen ennék, de csak hétvégén készítem el, mert frissen az igazi.
2022. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!