Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg a reggeli...

Hogyan oldanátok meg a reggelit, mit ennétek reggel a helyemben?

Figyelt kérdés

Minden nap korán kelek mert megyek egyetemre vagy munkába. Viszont ha korán kelek nincs semmi étvágyam és ha próbálok enni akkor is csak pár falatot tudok. Kicsit később amikor már bőven eljöttem otthonról már van normálisan étvágyam, így ilyenkor szoktam csak enni általában. Ezzel csak az a gond hogy ha boltban veszek szendvicset az nagyon drága, van hogy csokis croissant veszek, ami nem a legegészségesebb stb. Ezek miatt sokszor nem változatos amit eszem, vagy esetleg nem a legegészségesebb.


Miket ajánlotok reggelire amit reggel el tudok magammal vinni vagy út közben valami boltban meg tudom venni és változatosabb lesz tőle az étkezésem? Esetleg készítsek előtte este valamit amit tudok magammal vinni?


Ha tudtok, minél több ötletet írhattok, köszönöm!



2022. febr. 12. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam rögtön reggel enni. De itthon össze dobok egy szendvicset és később azt eszem meg reggelire. Reggel csinálom meg.
2022. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz magadnak otthon szendvicset. Kb bármit tehetsz bele. Hideg saláták, pl francia, hús, gomba, stb
2022. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én előző este készítem össze magamnak: ha csak reggeli kell, akkor általában kenyeret, főtt tojást, felvágottat, sajtot, paprikát, paradicsomot, uborkát stb. Ha nap közben is kell valami, akkor általában rántott húst vagy fasírtot + kenyeret, paprikát.
2022. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Olajos magvak (dióbél, mandula, mogyoró, tökmag stb.) meg valami gyümölcs.
2022. febr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Főtt tojás, valami gyümölcs.
2022. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Én is jó korán kelek, fogadnék, hogy korábban nálad.

Arra jöttem rá, hogy ha eszem, az csak beindítja az anyagcserét, és még éhesebb leszek.

Szóval felkelés után iszom egy tripla dupla kávét. (ja... nem tévedés)

Ezzel tolom parkettán olyan 10-ig, ilyenkor van 2-3 alternatíva.

Ha hideg van, rátolok még egy tripladuplát. (ez 6 presszót jelet)

Ha meleg van, akkor 2 hell strong egye öntve, az fél liter, azt leküldöm, utána rendben vagyok.

Vagy ha valami finomságra vágyom, akkor a kókuszos hell kávába keverek 2 evőkanál nescafe-t.


Innentől olyan 3-ig fullon nyomom mint egy igazi igavonó barom.

És kb ez után szoktam először enni. Mondjuk ilyenkor egyben vagy 2 adag kaját.

Ja, meg lefekvés előtt egy fél doboz fagyit szoktam még enni.

2022. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Így legalább gyorsan tönkre teszed a gyomrod, a szíved meg az érrendszered, utolsó, de mindegy....
2022. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyél zabpelyhet, az nagyon lassan szívódik fel, éppen ezért nem is jó akkor enni, amikor éhes az ember, mert nem érez semmit 1-2 óráig. Ha sokat eszel, akkor sem. Próbáld ki rögtön egy bögrényivel. Ízesítheted pl. mazsolával, vagy vehetsz müzlit is. Én egy kevés hideg vagy langyos vízzel szoktam csak leönteni, amit felszív egy kis kavargatás után, más forróval, vagy tejjel tudja megenni, de ez egyéni ízlés kérdése. Egy csomag (500g) most kb. 230 Ft, de a Lidl-ben pont akciós, kb. 170 Ft.
2022. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak is tudsz szendvicset csinálni, olcsóbb, és jó eséllyel egészségesebb is lesz, csak az kerül bele, amit te szeretsz. Ha belefér, hogy útközben kanállal egyél (pl vonaton), akkor a zabkása is jó opció lehet, én is ezt szoktam.
2022. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

6


Ne haragudj,de ez borzasztó..

2022. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!