Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kedvenc a foodpandán?

Kedvenc a foodpandán?

Figyelt kérdés
Ti mit szerettek onnan rendelni? Mi a kedvencetek onnan? :)

2022. febr. 17. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Taste nevű ázsiai étteremből rendeltem legutóbb, onnan nagyon finom volt a marhahússalátájuk.

Nincs olyan megrögzött kedvencem, igyekszem mindig új dolgokat kipróbálni.

2022. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, nos én is így vagyok vele! :)
2022. febr. 17. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Kedvencem a hulladék Foodpanda bezárása és a Woltról rendelés.


Azon a #bi Vietnamese Food & Bar és az Im-oon thai étterem

2022. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem egy helyről rendelünk, de ettől még nem kell hulladéknak nevezni. Minden jót! :)
2022. febr. 17. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

3!

Miért hulladék a foodpanda?

Én eddig ugyanolyan minőséget tapasztaltam az összes kajarendelős oldalon, miben rosszabb a foodpanda?

Abszolút nem veszekedni akarok, tényleg érdekel

2022. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Foodpanda bárkit beenged, akár különböző névvel ugyanazt a lehúzós helyet többször is. A szomszédunkban is van egy ilyen, 4-5 néven futnak az éjszakai kiszállítósok között, mindegyik a gyakorlatilag elképzelhető legrosszabb 2,5-3 csillagos átlaggal. Az értékelések ettől megbízhatatlanok, egy 4,5-csillagos hely is felejthető színvonalat hoz, ahogy ezt volt szerencsém megtapasztalni párszor, mielőtt lemondtam volna róluk teljesen. Már a netpincéres korszakukban is voltak ezzel problémák, de a névváltás óta durvább lett.


A Wolton 30+ rendelésből még nem sikerült olyat ennem, amire azt mondhattam volna, hogy nem volt finom. Általában egyszerűen magasabb színvonalú éttermek vannak fenn náluk.


Plusz a Foodpanda keresője használhatatlanul buta, az ügyfélszolgálat pedig tahó. Éttermeket a saját nevükön nem talál meg, ha nem pontosan az oldalon lévő profiljukban szereplő legelső szó alapján keresel rájuk (ami sokszor nem a valódi nevük), ha pedig konyhatípusra keresel, akkor már a kínai vagy olaszra is az 5. helytől kezdődően a Misimókus Hotdog és Hamburgerezőt ajánlja.


Gyakrabban tévedtek a rendeléseknél és hacsak nem komplett főételek maradnak le, az ügyfélszolgálat le se szar, míg a Wolt egy elfelejtett 200Ft-os szószra is egyből küldi a bocsánatkérést és az 1500Ft-os kupont.

2022. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, nem egy helyen élünk, lehet ettől is függ, milyen ott a foodpanda. Én csak azt kérdeztem, mit szerettek ott, nem azt, miért nem szeretitek.
2022. febr. 17. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!