Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak magyarok között olyan...

Vannak magyarok között olyan étkezési szokások, ami által egy embert megbélyegezhetnek?

Figyelt kérdés

Pl. muszlimoknál nem érdemes reklámozni, hogy szeretjük a csípőset, mert a másodperc tört része alatt elkönyvelnek alkesznak.

A csípős ételek nagyon nagy tabu a legtöbb iszlám országban.


Ilyen hasonló dolgokra gondolok.



2022. febr. 23. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudok ilyenekről. Mi azért használunk csípőset, rántást, gyümölcsökből levest készítünk, dinsztelünk. Ezeket a külföldiek általában nem értik, de olyan nincs, hogy ha ez használod, akkor ilyen vagy. "Ha nem dinsztelsz hagymát, akkor bzi vagy" :D Esetleg
2022. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nincs.

(Mondjuk a példádnál nem értem a csípős kaja és az alkeszség közötti párhuzamot. De mindegy is, szerencsére nem vagyok muszlim.)

2022. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

valamit nagyon félreértettél, kérdező....


Eleve van csípős kaja náluk is..

Nem szoktál dönert enni?????? Rögtön megkérdik, hogy kérsz-e rá csípős chilit...

2022. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én sem értettem, de elmagyarázták.

Aki kőkemény alkesz, az már nem érzi annyira a lágy ízeket, ezért neki mindenből (extrém) csípős kell. Ha van kőkemény alkoholista rokonod, tudod miről beszélek.

2022. febr. 23. 16:16
 5/20 A kérdező kommentje:
Az eredeti döner kb. annyira csípős, mint a KFC csirke. Nagyon minimalis.
2022. febr. 23. 16:17
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

#4

Ez úgy hülyeség, ahogy van!

A férjem igencsak alkoholista, viszont a csípőset nem bírja. Talán pont a gallyra vágott mája-epéje-hasnyálmirigye miatt.

Én életemben összesen nem ittam meg fél liter bort és a lecsómat bogyiszlóiból szeretem.

2022. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

4: nemhogy rokonom, de még ismerősöm sincs alkoholista.

De azt tudom, hogy a legtöbb muszlim ország konyhájában igencsak erősen bánnak a fűszerekkel.... Az itthoni csípős meg se kottyan ahhoz képest!

2022. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ti ültetek már valaha egy asztalon muszlimmal??
2022. febr. 23. 16:26
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Asztalon még nem.
2022. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De mennyire éreztem, hogy ez lesz…
2022. febr. 23. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!