Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vacsoráztál ma?

Mit vacsoráztál ma?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még semmit, még csak most kezdem majd megcsinálni :D Rakott brokkoli lesz.
2022. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvicset
2022. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hurkát. Utána egy kakaós csigát.
2022. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
A kérdésre hadd válaszoljak kérdéssel. Miért lényeges információ ez? A kérdező esetleg közvélemény kutatást tart vagy nagy unalmában írta ki a kérdést? Esetleg ötleteteket keres a vacsorát illetően? Ugyanis a kérdező a kérdés alatt nem fejtette ki pontosan hogy miért is érdekli őt, hogy mások mit vacsoráztak.
2022. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még semmit, de a szendvics és a zabkása között vacillálok.
2022. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

2 vékony szelet (60gr) tönköly kenyér, 13 gr light sajtrkrém, 13 gr light trappista sajt, 26 gramm ponnath sertéscomb sonka. mikróban ráolvasztottam a sajtot

végén ketchup pöttyök, mellé paprika

(222 kalória volt a szokásos 350 kalóriás vacsijaim helyett mert napközben ktészer uzsiztam)

2022. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os ez kemény volt!:D

Én rántott ruszlit rittyentettem steak burgonya chips-el.:) De most filózom egy kis pótvacsorán...

2022. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszos kölespusingot eperöntettel és mandulaforgáccsal.Egyébként nem szoktam vacsorázni, de el kellett használni a megbontott kókusztejet.
2022. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Krumpliból, sárgarépából és kanadai sütőtökből készült pürét két szelet roston sült csirke felsőcomb filével.


Először is felaprítom a megtisztított sárgarépát, burgonyát és sütőtököt apró kockákra. Lábosba teszem és annyi vizet (esetleg alaplevet) öntök rá, amennyi épp ellepi. Adok hozzá durvára szelt vöröshagymát és reszelt gyömbért. Addig főzöm amíg pépessé nem válik (ha kell közben ízesítem - sóval vagy ételízesítővel).


Közben a felsőcomb filéket megtisztítom, sózom, borsozom, és nekem éppen akadt itthon egy kis "folyékony füst" [ [link] amivel kissé bepermeteztem őket (amitől mégjobb íze lett a combfiléknek) utána olívaolajon, lassú tűzön átsütöm őket.


Egészséges, könnyű vacsora No. 1.

(A gyomorfekélyem miatt ki kellett találnom valami kímélő ételt, és ez eddig bevált.)

2022. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Nekem este még becsúszott két szelet májkrémes kenyér pótvacsiként.😅
2022. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!