Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Főzés előtt Ti is kipakoljátok...

Főzés előtt Ti is kipakoljátok és szépen elrendezitek az összes hozzávalót az asztalon?

Figyelt kérdés
Én mindig így csinálom, minden mást elpakolok onnan előtte, csak azok maradnak ott, amik kellenek is majd. Egy darabig gyönyörködök bennük, elképzelem, hogy melyik hozzávaló honnan származik, milyen út kellett, hogy hozzám kerüljön, majd hozzálátok az alkotásnak. :)
2022. márc. 8. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem érek rá ennyire. :D
2022. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ami épp kell azt előveszem és ha már nem kell akkor elteszem.
2022. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát jó. :D
2022. márc. 8. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sietek a főzéssel akkor én is előpakolok mindent amit lehet, főleg ha olyan ételt főzök amit ritkábban főzök mert jártam már úgy hogy miután megfőtt akkor jöttem rá hogy több dolog kimaradt belőle
2022. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, mert kényelmesebb így.
2022. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyrészt kicsi a konyhám, ezáltal kevés helyem van, másrészt nem szeretem ha minden elöl van. Mindig azt veszem elő, ami épp kell az adott főzési folyamatnál.
2022. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nem, nincs ennyi időm

a legnagyobb káoszban kezdek el főzni, pl előveszem a lábost, olaj, hevítem. amíg hevül, deszka-kés, hagymaaprítás. lefedem és amíg párolódik elkezdem kipakolni a mosogatógépet. mire kipakolom, kb jó az állaga, ós, bors, elsétálok a hűtőig, kievszem a darákthúst, azt is rádobom. lepirítom, addig kevergetem, utána lefedem és elkezdem bepakolni a mosogatógépet. kb be is pakolom mire a hús átfő.

ekkor előmelegítem a sütőt, kikészítek egy sütőpapíros tepsit, kiveszem a hűtőből a cukkinit. félbevágom, kikaparom, megy is be a sütőbe, míg bemelegszik pont picit átpuhul. na ekkor pont üres a pult, le is törlöm alaposan. eddig megpuhul nagyjából a cukkini hogy tölthető legye. kiveszem deszkára, beletöltöm a húst, most sétálok el a hűtőig, tejfölt és sajtot teszek rá, fűszereket ha még kellene és megy a sütőbe. amíg sül, elpakolom a lábost, kést, elmosom a dezskát



na ha előbb pakolnék el és takarítanék ki, akkor kb 30 percet vesztek, és csak állko és nézem ahogy puhul a hús. ennyi időm nincs

2022. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fozesnel soha, ellenben sutesnel mindig. 🤷‍♀️ Főzni fejből szoktam, sütni receptbol.
2022. márc. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszek, amit lehet előre kikészíteni, de pusztán abból a praktikus okból, hogy a szekrény, ami kamraként funkcionál keskeny, de elég mély és magasan van, így nen tudom csak úgy kikapni belőle a dolgokat. Szóval a spécibb fűszereket..stb előtte keresem elő és nem főzésközben turkálok még a sámliról a szekrényben.
2022. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!