Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire egészségtelen 2...

Mennyire egészségtelen 2 ekkora sonkas-sajtos melegszendvics?

Figyelt kérdés

Ketchup nélkül, vajjal, nem szendvicskrémmel, ha egész nap csak ennyit eszik az ember? (Nem minden nap ezt eszem). Nincsenek plusz kilóim, de ha heti egyszer eszek ilyet, elhízhatok?

[link]


2022. márc. 19. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon egészségtelen, hiszen éhezteted magad, ez nemhogy nem hízlal, de fogyni fogsz. Miért gondolod, hogy 1 bagett megevése akármilyen feltéttel elég 1 napra? Legyen ez az ebéd ok, mondjuk zöldséget ehetnél hozzá, de a reggeli, vacsora is kellene!
2022. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem is akarok hízni, pont ezért kérdeztem.

Nem éhezek, úgy szoktam, hogy reggel egy sima kifli, ebédre a bagett egyik fele, vacsira a másik. 2 ekkora bagett elég laktató, egyáltalán nem érzem magam éhesnek.

Zöldséget nem eszek, mert nem szeretem, csak gyümölcsöt.

2022. márc. 19. 17:49
 3/21 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy 2 bagett, nem pedig 1.
2022. márc. 19. 17:50
 4/21 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Ez minőségi éhezés minimum, de szerintem ez nincs 1200 kalória.
2022. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor nem fogok ettől hízni?

Megnéztem, elvileg napi 1950 kalóriát vihetek be, hogy megtartsam a súlyomat. 1400-nál kezdenék fogyni.

2022. márc. 19. 18:10
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti egyszer étkezel így akkor nem lesz gond. Ahogy már írták, ez inkább kevés mint sok.
2022. márc. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha heti egy napon ennyit eszel, az ok. Ha mindennap, előbb utóbb elpatkolsz. Lehet, hogy a kalória meglesz, de a minőségi étkezés nem, tele leszel hiánybetegséggel.
2022. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Ezzel totál elcseszed a vércukrodat.


Ha emellé ennél egy kiegyensúlyozott, rostokban gazdag, friss zöldségekben és fehérjében gazdag étrendet, és mellé sportolnál, tízzel jobban jársz.



Mert ugye gondolom nem az a cél, hogy a soványság mellé legyen csontritkulás 25 éves korodra, foltokvan kihullott haj, széttört köröm, meg szürke-sárga foltos bőr?

2022. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy mindig ugyanazt eszem, ahogy azt sem, hogy mozgok.🤷

Annyit írtam, hogy kb. heti 1-szer megeszek 2 bagettet melegszendvicsként. Nem kellene levonni hamis következtetéseket nem létező információkból.

2022. márc. 19. 19:33
 10/21 A kérdező kommentje:

Ja és rég elmúltam 25, sőt már 30 is....

Erről ennyit.

2022. márc. 19. 19:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!