Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étel/italkombinációk...

Milyen étel/italkombinációk vannak amitől hasmenése van az embernek vagy hányása?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Bármi, ami romlott
2022. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
változó, ki mire hogy reagál. én ehetek narancsot és ihatok rá kávét, meg se kottyan a gyomromnak, míg kolléganőm azt se tudta, hogy szaladjon a wcre. de a kefír, szilvabefőtt általában hajtják az embert. persze attól is függ, előtte miket ettél, mikor voltál wcn. ha egy hete nem voltál, és szénhidrátban gazdag ételeket ettél, nehezen fog meghajtani, hiszen már a belekben van ami távozni kíván.
2022. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha még tudtok, írjatok!
2022. márc. 22. 15:02
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Meg merjem kérdezni, hogy ez mihez kell...? :D
2022. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es megelőzött...! ;-)
2022. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, valami dolgozatot akar elkerülni a kérdezö

Egyébként ilyen a hashajtó, meg a hánytató, egyéb nem igazán. A legtöbb "biztos" dolog csak babona, egyesek elhiszik, de a legtöbb embernek semmi baja töle.

2022. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kérdező evett valamit amitől rosszul lett, és azt gondolja hogy bizonyos ételektől mindenki ugyanúgy jár.
2022. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok lógni a suliból, csak érdekel, hogy mitől lehet rosszul lenni. Pl. én még egy szendvicstől is hánytam már pedig nem volt benne semmi romlott.
2022. márc. 22. 16:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8. Arra tényleg nincs általános recept hogy mitől lehet rosszul lenni, mert mindenkinek más étel bántja a gyomrát.
2022. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
egeszseges ember nem kap hasmenest kajakombinacioktol, ez egy magyar beidegzodes. en eletemben egyszer kaptam durva hasmenest eteltol, de akkor konkretan a seggemen keresztul pisaltam. elso talalkozasom volt a prune juice-szal (aszalt szilva le). nagyon finom volt, ezert ittam. a hatasara viszont nem voltam felkeszulve
2022. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!