Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez a kék cucc...

Szerintetek mi ez a kék cucc a képen a csirkében?

Figyelt kérdés

A tegnapi ebéd alkalmával fedeztem fel a csirkemellemben, hogy több ilyen reszelék van a bőr és a hús között, nagyjából egy helyre koncentrálódva. Remélhetőleg időben észrevettem és nem ettem belőle, viszont mivel kismama vagyok, eléggé elkezdtem aggódni, mi van ha mégis becsúszott valamennyi. A neten keresgéltem, hasonló tapasztalatot nem láttam, angol nyelvű oldalon sem.

KÉP: [link]



2022. máj. 2. 12:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Te magad készítetted az ételt? Ha nem, milyen elnevezéssel szerepelt?
2022. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
26%
Semmi, az csak a csirke többes száma, csirke --> csirKÉK.
2022. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
9%
Valamilyen ételfestéknek tűnik.
2022. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
De biztosan nem odavaló.
2022. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
A színe nem olyan, de az a fénykép miatt is lehet, az ilyen vékony csíkok, ha lilásabbak, erek. Festék vagy bármi más sehogyse tud a hús belsejébe kerülni.
2022. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. De honnan van ez a csirkemell? (Vásároltad? Hol? Saját nevelés? stb.)
2022. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
5. Az erek egyáltalán nem így néznek ki, a vér meg pláne nem.
2022. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
5. Úgyhogy ez biztosan egy nem odaillő szennyeződés.
2022. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan, mint valami festék vagy valami műanyag/gumi darab.

Nem így néznek ki az erek. Főleg, hogy ez nem is nyers, hanem már el van készítve.

Fura.

2022. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy teljesen természetellenes, hogy ott van. Nem tudom mi az, de az 100 %, hogy nem a csirke része, és 99,99%, hogy nem kellene ott lennie!


A másik, hogy jól látom, hogy a kép bal oldalán a hús az már meg van sülve?

Tehát ez elvileg egy kész étel, a bal oldalon az a fehér, az megsült/főtt csirkehús?

Csak mert a jobb oldalon, ahol a kék cucc is van, egyértelműen jól látszik, hogy ott a hús még nyers!

Szóval ha ez egy készétel, akkor hőbehatást se kapott rendesen, félig nyers!

Amúgy műanyagra tippelek. Vannak ezek a 12 kilós klasszik rekeszek, és azokat bélelik ki ilyen színű kék fóliával.

Mondjuk azt a szitut erős fantáziával se tudom elképzelni, hogy lehet a hús vágása közben belevágni a fóliát, de elsőre nincs jobb ötletem.

Annyi, hogy ha ezt egy étteremből rendelted, erről a kajáról több ponton is ordít az elfogadhatatlan mértékű igénytelenség, úgyhogy a helyedben biztos hanyagolnám azt a helyet.

2022. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!