Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vacsora után 9-10 felé, ha...

Vacsora után 9-10 felé, ha megéhezek mit ajánlott enni? Te mit szoktál, vagy mit tudsz viszonylag egészségesebbet ajánlani?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Két közepes pohár víz.
2022. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy csésze nyugtató teát ajánlok, hogy aludj, evés helyett.
2022. máj. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Olyankor már igyekszem megemberelni magam és nem enni, csak inni. Vagy gyorsan elmenni aludni.
2022. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Alvás előtt 1.5-2 órával semmit nem ajánlott enni. Ha mondjuk dolgozol éjjel, akkor szinte mindegy, nyilván az általános táplálkozási tanácsokat figyelembe véve.
2022. máj. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

2 órával előtte semmit. Egyél 3 órával elotte ha tudod hogy ugyis ehes leszel.

Ez lehet barmi ami nem nagyon zsiros. Legjobb ha az alapja zoldseg. Tonhal, sonka, tk kenyer, kefir, joghurt, humusz, sajtkrem stb ez mind

2022. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem nagyon befolyásol hogy előtte hány órával nem eszem az alvásban.

Ilyenkor kevés olajosmagvat szoktam kis adag is elég és hamar elmúlik tőle az éhség. Gondoltam van valakinek jobb ötlet.

Vizet szoktam csak ott meg legalább fél liter amitől kis időre telítettséget érzek de pár óra múlva távozni akar -alvásnál talán nem jó pisilgetni kimenni.

2022. máj. 25. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Néhány szelet sk zabkekszet, vagy egy marék magvat, ilyemit.


Nem diétázok - vagyis, de, gluténmentesen -, szóval full nem érdekel. Ha éhes vagyok, eszek.

2022. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!