Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ebédet vigyen a gyerek...

Milyen ebédet vigyen a gyerek ebben a melegben? Hogyan nem melegszik fel annyira az innivalója?

Figyelt kérdés

Szendvicset már nem merek, mivel valamikor csak 4 körül jut ideje rá megenni, és reggeltől a táskában van, a melegítőskaja sajna kizárva, mert nem használhatják a mikrót az ebédlőben (csak a tanárok, szigorúan veszik). Itthon eszik főtt ételt, de a menza nem vált be nekünk


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2022. jún. 2. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

A gyerek akkor elegge martirkodik, mert nekem is nagyon sok oram volt gimiben, sot, sokszor tok mas epuletben es szunetben kellett atmenni, de megis volt idom enni es nem delutan 4-kor. Szoval ideje biztosan van ra, csak nem akar enni.


Amugy meg egy szalamis szendvics siman jo addig.

En egyebkent sokszor tortillat vittem, mindenfelevel megtoltve, gyumolcsot, muzliszeletet, zabkasat.

Az innivaloja pedig meleg lesz, de a csapbol hideg viz folyik pl...:D

Vagy lehet a bufeben is venni gondolom hideg innivalot. Mas megoldas nincs nagyon.

2022. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél termosz kulacsot. Szerintem egy csomó helyen lehet kapni.


A decathlonban pont nem hőszigetelő van, ebből van kisebb méret is...

[link]


És létezik hozzá hőszigetelő burkolat:


[link]

2022. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kajára: moha blogján egy rakás jól dobozolható finom kajaötlet van...


[link]

2022. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát én gyerekkoromban reggelire szendvicset vittem, aztán suli végén hazamentem, és ettem. Ha napközben megéheztem, vettem valamit a büfében. Sosem volt nálam főtt étel.
2022. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
ha jol tudom meg mindig tartanak szunetet orak kozott kozepiskolaban is. akkor kell enni
2022. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
ez nekem is feltűnt.... Óraközi szünetekben miért nem lehet enni??
2022. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Mi mindig szünetekben ettünk. Valaki mositt felvágitt gyümölcsöt hozott. Valaki zöldséget. Valaki szalámis szendvicset. Tonhal meg tojás nyilván nem all el, de szalámi és sonak aznap még jó.

Az pedig borzasztó egészségtelen hogy reggeli és du 4 között semmit nem eszik. Minimum két szendvics. Dél-1 fele a szünetben meg tud wnni egy bármilyen szwndvicset. Vagx dobozban visz zabkását. Vagy tortillát, mellé evágott zöldségeket. Vihet akár palacsintát is gyümölccsel, lekvárral, ebédre akár túróval.

Ebédelni tud amit eddig, szwndvicset. Du 4 fele meg elő tud venni egy almát és egy banánt, mellé egy narok olajos mag és bőven elég lesz vacsoráig


Inni meg elég egy kulacs és ott a csapvíz. Mi mindig úgy jártunk csoportosan megtölteni a 0

Palackokat.

2022. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Műhiszti.
2022. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Azért a teremben nincs olyan meleg hogy egy egyszerű, romlandó alapanyagok nélküli szendvics pár óra alatt tönkremenjen.
2022. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Miért lenne műhiszti, te szerencsétlen?!
2022. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!