Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha jó pár kaját meg tudok...

Ha jó pár kaját meg tudok sütni, főzni ,de még nem mindegyiket akkor már elmondható hogy tudok főzni vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én 30 éve főzök szinte minden nap, de még így sem mondom magamról, hogy tudok főzni, mivel mindig tanulok valami újat, valami jobbat, hasznosabbat.
2022. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni mennyiféle étel létezhet a világon és a különböző pontjain. Szerintem több 10.000 féle. Senki sem tudja megfőzni/sütni az összeset. Legalábbis biztos nem fejből.
2022. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Azt minden további nélkül mondhatod, hogy TUDSZ FÖZNI, azt nem, hogy MINDENT tudsz fözni - de ilyen ember nem is létezik!
2022. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
az én anyum sajnos nem főz a legjobban. néhány ételt elkészítettem már, és sok alap magyaros receptet néztem amit tudom hogy meg tudnék csinálni ha rászánnám magam pasiként is. azt szűrtem le hogy az internet világában csak a legügyetlenebbek nem tudnak főzni és mindenkinek sikerülne szinte valami ehetőt varázsolni. fejből nem tudom a recepteket, de ha tudom a megnézett receptet, és az alapszabályoakt főzésnél, pl. lehúzzuk a tűzről az olajat mielőtt belekeverjük a pirospaprikát, bármi megvalósítható. a sok félkész szósz, kocka, poralap stb. elő is segíti a dolgokat kevésbé gyakorlottaknál
2022. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!