Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyar vizespalackot újrahaszn...

Magyar vizespalackot újrahasznosítani másik országban? Lentebb kifejtem

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mai napon fedeztem fel, hogy a magyar palackokon is (nem mindegyiken) megtalálható a szlovák ZALOHOVANÉ felirat.



[link]


Akkor szerintetek ott is visszaváltható? Ott sokkal jobban megérné, itthon 1Ft/palack, kinn 15 cent/palack, kb 60 Ft darabja.


Szerintetek ez lehetséges?



2022. jún. 24. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Magyar palackot magyar kukába.
2022. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 1 forintért nem fogok szaladgálni, irreálisan kevés, pedig bőven megérne itthon is annyit. :)
2022. jún. 24. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

itthon nem igazán foglalkoznak ezzel :) én Bp-től 50percre lakok, és nálunk minden szelektív lehetőség megszűnt, a legközelebbi legalább 20 km-re.. :)

nem menő itthon környezetbarátnak lenni, dobd a simába, úgyis ezt csinálják a kukások is..

2022. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Nálunk van kuka, rendesen gyűjtők mindent, de arra gondoltam ha van ilyen lehetőség, miért ne :)
2022. jún. 24. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sörösdobozzal próbáltuk, azt nem veszi át.
2022. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. A vízeset igen? Ott van rajta a Z betű, elméletileg engednie kellene 😅
2022. jún. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!