Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Túlettem magam és most rosszul...

Túlettem magam és most rosszul vagyok. Várják és elmúlik?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt múlik el ez a rosszullét? Hányingerem van nagyon. Meki kaját ettem
2022. jún. 24. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Igyál rá citromlevet vagy kólát vagy vízbe önts 2 evőkanál ecetet, jól cukrozd meg és idd meg.
2022. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha hányingered van, akkor hányjál! Rögtön jobban leszel, mert nem véletlenül akar a szervezeted szabadulni a cucctól.
2022. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
A cukros-ecetes víz félóra alatt elintézi, nem lesz hányás, rendbe jössz.
2022. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Emésztést kell gyorsítani.Gondolom fel is vagy puffadva mint az állat.

Menj a patikába és vegyél Cholagol-t vagy ha nincs akkor Mentacolt.

Ebből egy pohár vízbe kell cseppenteni mivel ez egy folyadék és meginni húzóra.Jó mentolos íze van.Nekem ez mindig beválik ha ilyen problémám van mikor mekis vagy más sült ételeket eszek.Mikor otthon csinálok ilyen ételeket akkor semmi gond de ha máshol eszek akkor mindig gond adódik.

Kb 1 óra alatt megoldja a problémát ez a termék és nem drága.

2022. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Rennie, ha már patika. Azonnal hat, nem egy óra múlva.
2022. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

A Rennie gyomorsavra van tehát köze nincs ahhoz hogy bezabált a kérdező és rosszul van:DDD

Basszus mikor valaki nem érti....

2022. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Ne zavarjon, hogy működik! Ha túlzabálja magát valaki, sok sav termelődik, hogy megeméssze. De már túl sok. A hányással is az a sav jön ki. A rennie csökkenti a puffadást, mert távozik a CO2.
2022. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!