Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen étrend,...

Szerintetek egy ilyen étrend, komoly sportolás mellé mennyire nehezen összeállítható?

Figyelt kérdés

Mostanában főleg húsokat eszem. Minden nap eszem legalább egy steaket, rengeteg lazac, és nagyjából ilyenekből áll az étrend.


Djokovic féle diétát szeretném kipróbálni. Se refined sugar (ezt már ígyis mellőztem, se dairy (ezek tejterméket jelentenek ugye?), se glutén. A mostani napi 1 2 steak meg lazacod étrendemhez képest ez jóval drágább lenne? Vagy megoldható?


2022. jún. 27. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]



Megtaláltam, hogy mit eszik nagyjából. Majd este még keresek, hátha találok többet.

2022. jún. 27. 13:34
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Milyen területen dolgozol ahol ilyen étrendet meg tudsz engedni? Csak érdekel, én a havi 640k-s fizummal se merem így szórni a pénzt ételre.

Válaszolván, étrendje teljesen máshogy néz ki, nagyrészt zöldségeket és hüvelyeseket, kisebbrészt fehér húsokat és halat, olajos magvakat fogyaszt. Mind olcsóbb a steaknél és lazacnál.

2022. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Djokovic étrendje
2022. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom még.


Rendben. Kipróbálom ezt egy hónapig. Ő elvileg 2 hét után érezte a hatását. Kíváncsi leszek hogy tényleg jó e ez


Közben rájöttem, hogy rossz kategória, inkább az egészségbe táplálkozáshoz kellett volna rakni, szóval ha mod látja ezt, akkor tegye át nyugodtan.

2022. jún. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!