Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak nekem vette el a kedvem...

Csak nekem vette el a kedvem az ebéd rendeléstől a hihetetlenül növekvő árak?

Figyelt kérdés

Eddig rendelgettünk pizzát, egyebeket viszonylag gyakran kb heti egyszer.

De ugy felmentek az árak hogy sajnos erről leszokunk.

Ti hogy vagytok ezzel?

Csak azért kérdezem mert annyira ijesztően drága lett a kaja rendelés hogy szerintem az se lenne csoda ha csődbe mennének az erre specializálodott cégek...



2022. júl. 23. 15:42
A kérdező szavazást indított:
ugyan annyit rendelek mint eddig, van rá pénzem
eddig sem rendeltem mert nincs rá pénzem
eddig sem rendeltem mert van pénzem de drágának tartom a rendelést
Mostantól kevesebbet vagy semennyit nem rendelek mert nagyon drága lett
55 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
az a baj hogy otthon megfőzni se feltétlenül sokkal olcsóbb, amilyen árak lettek. persze, van amit egyáltalán nem éri meg rendelni, de van amit igen
2022. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, azt kifelejtettem hogy mi alapvetően pizzát rendeltünk csak, most ezt ritkábban tesszük meg az árak miatt.
2022. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy drága, de borzasztó lett a minősége is. A szokásos pizzák ami évek óta ugyanaz volt, most kevesebb, silányabb ízű alapanyaggal jött. A leves ahonnan szoktam venni felé akkora volt, és széttépkedett cafatka húsok voltak benne a negyed csirkemell helyett. A rántott hús vékonyabb, a töltött hús lapos, a krumpli használt olaj ízű. Ezeket 5 helyről szoktam rendelni, mindenhol látható, érezhető a változás. El tudom fogadni ha drágább lesz, de hogy szart kapok, azt nem, így inkább főzök, de keresni fogok másik helyet ahol jobb az étel.
2022. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendelni nem szoktam, a környékünkön rengeteg hely van, ahol vehetek. De azért többnyire én főzök, mert csak akkor tudok igazán jóllakni.

N

2022. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nálam is megritkult, pedig nem keresek rosszul. Az viszont abszurd, hogy egy leves + főétel az éttermi színvonaltól fényévekre sem úszható meg 6-7e alatt.
2022. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se szerettem a rendelést, mert gyakran rosszabb minőségű és/vagy kevesebb ételt hoznak ki, mintha az étteremben kérnéd ugyanazt.
2022. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
kisvárosi pizzériánkból is viszonylag ritkán az utóbbi években, szóval mindig találkoztam a drágulással, és ami másoknak nem jött le olyan durván a kis emelésekkel egyben megkaptam. régebben, ez felölel elmúlt 10 évet bármikor kihozták, este 11kor is a főnök, azóta megszedték magukat futáruk lett stb. elutasították hogy kihozzák mikor este 10 után hívtam őket. majd nemrég ránéztem hogy újabb évek elteltével újra rendeljek, de nem elég hogy ami volt pizza 1500as kategória most 2300 ft. , még 250et felszámolnak pizzásdobozra is, +elvárná ugye futár is jattot, (egy ideig soha nem adtam egy forintot és mégsem bosszulták meg legalábbis nem volt nyoma) szóval inkább letettem róla majd egy nagyobb alkalomkor talán
2022. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
egyébként más ára is elborzaszt, itt nagy keletje van a gyrosnak, de hogy még "olcsó" helyen is 1400-ről 1800 lett a nagy tál az már kétszer meggondolós
2022. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly, a fiam születésnapjára rendeltem egy 2 személyes tálat, 6 000 Ft volt. Már akkor húztam a p*fámat. Hát még idén húsvétkor, amikor ugyanezen tál 8800 lett. Azóta nem néztem árlapot.
2022. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Ritkán rendeltem, havonta egyszer, vagy még ritkábban, ez most is megmaradt. Volt olyan, hogy azért rendeltünk pl valamilyen tálat, mert sokan voltunk, ne kelljen annyit főzni. Na, ilyet már nem csinálunk. Egy személynek még előfordulhat, hogy megéri rendelni, főleg, ha beleszámoljuk egy étel elkészítésével töltött időt. Pl 2 pizza alapanyaga kb 3000 Ft, sütéshez, mosogatáshoz használt áram, víz, max. 300Ft. Ez így olcsóbb, mint rendelni, viszont ha beleszámoljuk, hogy el kell menni bevásárolni, meg legalább 1 óra a konyhában, akkor a minimum 1.5 óra munkaidő még hozzájön.

Biztos, hogy lesz olyan, aki abbahagyja az ilyen jellegű vállalkozását.

2022. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!