Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ebédeltél es vacsoráztál?

Mit ebédeltél es vacsoráztál?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

tikka masala & basmati rizs


görögdinnye

2022. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajttal sonkával töltött lángos tejföllel
2022. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekzsúron voltam animátor szóval ebédre kaptam a tortából meg a pizzából.


Vacsira sparos salátát, plusz tonhalkrémes puffasztott rizskorongot. Szerintem most megiszom a söröm, mert végre nem kell bekapcsoljam a légkondit a lakasban xD

2022. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit ebédeltem?

Össze vissza mindent. (Bableves, Túrós rétes, Sült hús, Krumplis lepény, Szilás lepény stb. Volt ilyen rendezvény ahol volt hagyományos étel kóstoló. Elmentem és elég sok mindent végig kóstoltam, de nem egy olyan dolgok voltak amik egy kicsit is egészségesek voltak vagy extrák.)


Mit vacsoráztam?

Görögdinnyét + egy csirkés torillát.

2022. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Bolognait ebédeltem és rettenetesen túlárazott, olajtól csöpögő sajtos-tejfölös lángost ettem vacsorára.
2022. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hurka, kolbász, hekk, uborka, kenyér ebédre. Délután málna, vacsira sárgadinnye.
2022. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebédre brokkolikrémlevest, vacsorára pedig joghurtot granolával.
2022. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nem valami jó, de itt falun nálunk a szokás, hogy az ebédet esszük vacsorára, én nem.

De ugyanúgy eszek spagettit délután is, meg hasonlót. Sose ettem szendvicset ha 3 óra után éhes voltam.



Borsófőzelék volt tegnap, vacsi nekem mindegy, karfiol rizzsel vagy tészta szokott lenni, de sosem ilyen kalács, süti vagy ilyenek.

És ami fura, hogy nem hízok xd

2022. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!