Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha magát az élesztőt szeretném...

Paradoxa kérdése:

Ha magát az élesztőt szeretném elfogyasztani nyersen, sütésre-főzésre felhasználás nélkül, akkor hogyan, milyen recept szerint lehetne ízletes ételt - például élesztőpástétomot - készíteni belőle?

Figyelt kérdés

#Élesztő nyersen #Élesztőpástétom #Élesztő nyers receptek
2022. aug. 5. 12:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%
Ekkora a szegénység hogy már a z élesztőt is megában fogyasztjuk?
2022. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Mellesleg állítólag valóban egészséges [link]
2022. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%
Az élesztőből nem kell akkora mennyiséget enni, hogy bármivel is ízesítsd.
2022. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem azt kérdeztem, hogy miért, hanem azt, hogy hogyan lehet belőle ízletes ételt készíteni hőkezelés nélkül. Valamint nem azt írtam, hogy magában kellene fogyasztanom, hanem pont az ízletes egyéb összetevőkre vagyok kíváncsi. A szegénység pedig csakis a gondolkodásban van, ha valaki nem nyitott a szuper egészséges - és egyúttal esetleg olcsó - megoldásokra. Ezt természetesen nem a válaszadóra értettem, hanem a saját gondolkodásomat tartanám annak, ha nem lennék nyitott és állandóan ötletelő.
2022. aug. 5. 12:24
 5/30 A kérdező kommentje:
De igen viszonylag nagyobb mennyiségeket szeretnék fogyasztani és nem csak élesztőtablettákat. És erre megvannak az indokaim. Bizonyára vannak, akik hasonlóan gondolkodnak és Ők már jó kis receptekkel rendelkezhetnek.
2022. aug. 5. 12:30
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem azt kérdezted, nem azt kérdezted. De arrol kaptál hozzászolást. Neked ezt a kérdést volt kedved feltenni, nekik meg ilyen hozzászolást irni.
2022. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam vele különösebben foglalkozni, levágok belőle egy darabot és megeszem, A friss élesztő szerintem finom, nincs szükség az ízesítésére. Nem is igazán lehetne társítani vagy ízesíténi, mert minden cukrot vagy valamilyen szénhidrátot tartalmazó élelmiszerrel azonnal reakcióba lép.
2022. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. Köszönök minden választ. Az alapkérdés továbbra is érdekes.
2022. aug. 5. 13:45
 9/30 anonim ***** válasza:
57%
4. Annyira titkos az indokod hogy még nekünk földi halandóknak sem vagy hajlandó elárulni? Vagy valóban attól félsz hogy ezzel nevetség tárgya leszel, hmmm?
2022. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Divathóbort...
2022. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!