Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ebben a nagy hőségben ugyanoly...

Ebben a nagy hőségben ugyanolyan étvágyatok van ?

Figyelt kérdés
Én egy tányér kaját alig bírok megenni, ömlik rólam a víz . Igazából éhes sem vagyok ebédidőben. Kész szenvedés az egész . Pedig imádom a hasam .

#meleg #hőség #éhség #étvágy #evés #zabálás flamózás burkolás
2022. aug. 6. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok enni ilyenkor
2022. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet eszek, és lédúsabb dolgokat (gyümölcs, gyümölcsleves, ilyenek). Tömény kaját nem kívánok.
2022. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fárasztó96 ***** válasza:
76%
Munkába indulás elött reggelizem (fél 6 körül). Munkatárs 8 körül eszik. Én ekkor még nem vagyok éhes, csak késöbb 9 vagy 10 tájékán. Akkor is a két szelet kenyeret (szendvics) sokallom, de azzal munkaidö végéig kibírom.
2022. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem, viszont egykori súlyos étkezési zavarosként nem hagyok ki étkezést.


Megvan a három nagy, két-három kisebb, annyi hogy több a zöldség az ebédemben, mint pl télen.

2022. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Kevesebbet eszek, és főként gyümölcsöt kívánok. Ha főtt étel, akkor is inkább olyan ami hidegen is finom. Vagy igen könnyed. Mint pl. párolt zöldség egy sült csirkehússal.
2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor inkább este, késő este tudok normálisan enni :)
2022. aug. 6. 17:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs semmi étvágyam. Persze előtte volt, de most ilyen melegben rá sem tudok gondolni. Muszájból eszem.
2022. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs étvágyam, kánikula idején csak a gyümölcsök és a jégkrémek esnek jól. Egyébként is kénytelen vagyok annyit inni, hogy ételnek már nem marad hely a gyomromban. Nem is egészséges sokat zabálni ilyen melegben, nincs rá szüksége a szervezetünknek.
2022. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Fix 24 fok van a házban, semmit nem érzek a hatalmas hőségekből.
2022. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Napközben nem, bezzeg este..:)
2022. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!