Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik magyarország legerősebb...

Melyik magyarország legerősebb chili szósza?

Figyelt kérdés
Múltkor rendeltem meg az Utolsó kenet nevű szószt, ami elég erős(Cca. 2.800.000 SHU!). Azon tanakodtam, hogy van ennél erősebb magyar chili szósz? Rákeresrem töbre(ózdi rettenet, haragos pista), de azoknál nem tudtam viszonyítási alapot, mert nincs kiirva mennyi SHU.

2022. okt. 10. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok de a Haragos Pista nem chili szósz mert nem chilifélékből hanem Magyar erőspaprikából készül. de én is követem itt nálad többiektől hogy mi lehet a legerősebb
2022. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A chili szószoknál erősebbek a kapszaicin kivonatok. Pl a Death cap, 13millió scoville-os.
2022. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom jelenleg az országba ehez tudsz hozzá jutni.

[link]

2023. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!