Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket lehet venni...

Milyen ételeket lehet venni kisüzletekben (coop) ami egészséges is? Nem sokat találtam

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Zöldség, gyümölcs, valahol húspult is van. Felvágott, tejtermék.

De neked mi az egészséges?

2022. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Boltban semmilyen étel nem egészséges .
2022. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Minden egészséges, amiben nincsenek mesterséges kemikáliák, azaz tartósítószerek és ízfokozók. Még a Ch is, mert az agynak szüksége van rá.

Csak az arányok a "nem mindegy" kategória.

2022. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A konzervek között elég sok van, ami egészséges. Nem, nincs bennük tartósítószer, mielőtt még valaki ezzel jönne.

Halfélék, zöldségek: kukorica, babfélék.

Mirelit áru: borsó, brokkoli, karfiol, stb.

Tejtermékek között vannak sajtok, natúr joghurt, kefír, stb.

Tészta is lehet egészséges, ha a feltét hús mellett sok zöldséget is tartalmaz! Én a darált hús mellé mindig reszelek ugyanannyi sárgarépát és zellert. Isteni lesz!

Olívaolaj is kapható ott, meg különleges lisztek, a múltkor tökmaglisztet vettem, ráadásul leértékelve közeli lejárat miatt.

2022. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!