Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha most valaki kinyitná a...

Ha most valaki kinyitná a hűtődet, milyen kajákat találna benne? 😋

Figyelt kérdés

Mi az az első 10 dolog, amivel a hűtőszekrényed kinyitása utána szembesülni lehetne, mi jut eszedbe a hűtődről ?


Gondoltam, bekukkantok! :D



2022. nov. 1. 18:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%

Sárgarépa, petrezselyemgyökér, zeller, zellerszár, káposzta, cékla, karalábé, tojás, sajt, vaj, tejföl

Más nincs

2022. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
2 monster, 1 coca-cola, 3 uveg russian standard vodka, 13 dkg sajt, 1 bontott csemegeuborka, 1 turo rudi, 1 doboz margarin
2022. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem vett bele semmit, akkor ilyen rezsi árak mellett ne nyitogassa a hűtőm.
2022. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

:D


Eddig jók a válaszok!


feltételezem, hogy legelső diétázik, a második alkoholt kedvelő agglegény, a harmadik meg pénzszűkében van. :)

2022. nov. 1. 19:05
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Dreher, Monster, tátra tea, vodka, ásványvíz, virsli, uborka, milánói, sajt, zsír.
2022. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Az elsö vagyok, nem diétázom, de nem eszem húst, hanem föleg zöldségeket - ezekböl nagyobb mennyiségek vannak a hütöben - emellett holnap megyek bevásárolni. Alkoholt, készételt nem tartok a hütöben, csak alapanyagokat, kiéve, ha éppen marad valami, akkor másnapig van fött étel is.
2022. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Én viszont a második vagyok és a leírásod tűpontos. :D Mondjuk a vodka csak hétvégéről maradt, gondoltam behűtőm kitudja mikor jön hozzám valaki. Pl. aki az ötödik választ adta, azt szívesen látom egy üveg vodkára, ha hoz cserébe fincsi tátra teát. :D
2022. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
:D
2022. nov. 1. 19:15
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Vaj, tej, 2 tálcás szalámi. Ennyi. Mélyhűtőben van fagyasztott pizza.

Igaz a lakótársaimmal osztozom ami azért vicces mert az ő 2 polcuk szarásig van tömve nekem meg van egy üres is.

2022. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
16%

Nyissuk ki bátran nincs hűtöm ! Felesleges dolognak tartom a hűtést, mindennap főzünk a maradék viszi a kutya, malacok csalán szörpünk van, férjem csinált csalán sört van még bodza pezsgő, alkohol nélkül .

Ételeink füstölt és sózott, zamatból állnak .

2022. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!