Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Finom karácsonyi teák, illetve...

Finom karácsonyi teák, illetve csoki, vagy szaloncukor?

Figyelt kérdés
Tudnàtok esetleg ajánlani valami finom teát, amit ajándékba lehetne adni, illetve valami csokit, szaloncukrot? Csoki ól inkább ilyen kisebb csomagolásosra gondolok, kb egy fél tábla csoki, vagy van ez a kookie cat féle kekszecske, ilyesmikre... Tudnátok esetleg ajánlani, amit szerettek?
2022. dec. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem az Earl Grey tea, de annak a kilós ára 10ezer felett van.

Tudsz venni kimérve 10 dkg-t is, (2500 körül), de ha ajándéknak szánod kell hozzá valami szép kis fémdoboz.

[link]

Csokiban tudni kellene, hogy akit meg akarsz ajándékozni, az a keserű, vagy a tejcsokit szereti.

Megint csak magamról beszélek, én a Mozart desszertet szeretem kiemelten.

[link]

2022. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt venném, dekoratív és finom angol teák:

[link]

2022. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teát a Manu teától rendeltem, csokit és szaloncukrot pedig a Demeter csokoládétól. Nagyon jó termékek.
2022. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Ez, bár nem tudom Magyarországra szállítanak e

2022. dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csokiban én Lindt csoki a kedvencem ,
2022. dec. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!