Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Befőzőautomata kinek mi a...

Befőzőautomata kinek mi a tapasztalata? Áram fogyasztás? Tényleg tartósabb bármi zöldség, gyümölcs ami a géppel készült?

Figyelt kérdés
Tervben van vásárlás de nincs a környezetemben senkinek sem.

2023. jan. 10. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon bejött. Lidl/ben vettem tavaly, tök egyszerű volt vele elrakni a befőttet. Alapból egyszerűen működik, nem egy bonyolult szerkezet, de nekem tetszik, hogy le lehet ereszteni a vizet, automatán kikapcsol stb
2023. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

A befőzőautomaták egy nagyszerű eszköznek bizonyulhatnak a zöldségek és gyümölcsök hosszú távú tárolására. A befőző automaták általában képesek a hő és a nyomás kezelésére, ami segít megőrizni a zöldségek és gyümölcsök frissességét és ízét, valamint megakadályozza a baktériumok és gombák növekedését.


A befőzőautomaták általában nagyon energiahatékonyak és az áramfogyasztásuk alacsony. A fogyasztás függhet a méretétől, az üzemmódtól, és a tárolóedények számától.


Azoknak, akik használták, a tapasztalataik általában pozitívak, kiemelve a kényelmet, amit a befőzőautomaták nyújtanak. A befőző automaták segítik az embereknek elkészíteni a zöldségeket és gyümölcsöket a télre, így mindig frissen és könnyen elérhetően állnak rendelkezésre. A tárolási idő is hosszabb a befőző automatával készült termékeknél.


Azonban, érdemes megemlíteni, hogy a konzerválás módszerei közül a befőzés csak egy a lehetőségek közül. Elérhető még a hűtés, a szárítás, a fagyasztás, és a cukorral való áztatás is, ezeknek előnyei és hátrányai is vannak, érdemes alaposabban utána járni, hogy melyik illik leginkább az Ön igényeihez.

2023. jan. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!