Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik zacskós leves a legfino...

Melyik zacskós leves a legfinomabb, melyik a kedvencetek ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 12:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Asia Nudle Snack volt a kedvencem régen (volt belőle csirkés, currys és garnélás), bár, ez igazából nem is leves, hanem tésztaétel, mert kicsit kevesebb vízzel kellett főzni, mint a Smacket és társait.

Ja és mindig sajtot reszeltem rá, egyetemistaként imádtam! Ma is ennék szívesen, ha látnék valahol, anno a Fővám téri vásárcsarnok alagsorában lévő egyik üzletben lehetett kapni csak.

2023. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ettem egy Bakonyi Betyárleves nevűt, az fincsi volt, nem tudom melyik cégé volt.
2023. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Unoka öcsém , élelmiszer gyárakat épít !"

Pista?

2023. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Jók ezek a zacsis levesek, ha gyorsan kell és nincs más, de én szeretek főzni és ha már húsleves, akkor az ember megrakja a fazekat minden jóval és megfő magától, csak le kell felforráskor habozni. Holnap főzök is egy jó kis mindenbele húslevest!
2023. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem a legfinomabbak ezek a fajta levesek, de nekem egyetemistaként nagy segítség, hogy vannak ezek, egyrészt, mert egyetem és munka mellett nem nagyon van időm főzőcskézni, másrészt a főzőtudományom sem valami nagyszerű, viszont jó, hogy gyorsan összetudok ütni valamit, ha levesre vágyom.
2023. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!